Faworyt poległ w Ostrowi. OKK Sokół bez porażki

Dodano: 8 listopada 2010 11:47, Autor: Adrian Paszczyk

Uznawany za faworyta zespół UKS Jagiellonka Warszawa poległ 6 listopada w ostrowskiej hali MOSiR z OKK Sokół 77:64.
Mecz ten zapowiadaliśmy jako prawdziwy sprawdzian tego sezonu, który czeka ostrowski zespół. Test zdany na 13, bo tyloma punktami zwyciężył OKK Sokół nad faworytem spotkania UKS Jagiellonka Warszawa.

Spośród 4 kwart nasi koszykarze wygrali dwie, jedną zremisowali i tylko jedną przegrali. Cały mecz toczył się pod kontrolą Sokoła i mimo że rywal w 3 kwarcie odrobił nieco strat i zbliżył się na 2 punkty, to w ostatniej, kończącej mecz kwarcie ostrowski zespół przypieczętował swoją wyższość w tym spotkaniu i wygrał cały mecz 77:64

OKK SOKÓŁ - UKS Jagiellonka Warszawa 77:64 (21:21) (19:10) (14:21) (23:12)