13 zastępów gasiło pożar w Królach Dużych

Dodano: 3 grudnia 2010 11:04, Autor: Adrian Paszczyk

W czwartek, 2 grudnia około godziny 16:40 doszło do pożaru murowanej oboro-stodoły w Królach Dużych (gmina Andrzejewo).
Spalił się dach i jego konstrukcja podtrzymująca. Spaliły się także znajdujące na poddaszu płody rolne.

W działaniach ratowniczo-gaśniczych brało udział 9 zastępów OSP z Andrzejewa, Zarąb Kościelnych, Małkini Górnej, Nieskórza, Starej Ruskołęki, Pęchratki i Jasienicy. W działaniach brały też udział 4 zastępy JRG PSP. Przyczyną powstania pożaru było prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej. - czytamy w relacji Powiatowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej.

Źródło: KP PSP Ostrów Mazowiecka

Komentarze

Dodano: 4 grudnia 2010 12:56, kowalzbynio82 (kowalzbynio82)

To nie było w królach duzych tylko w Królach Małych.

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Cezan Salon Meblowy Black Red White

ul. Mieczkowskiego 16 (Galeria TEK, II piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Szukasz mebli, które idealnie wpasują się w Twoje wnętrze? Zainspiruj się!

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]