Wiadomości

Dodano: 1 lipca 2003 23:30, Autor: Rafał Budkiewicz


1. W dniu 26 czerwca o godzinie 16:02 w miejscowości Ostrów Mazowiecka ul 3 Maja nastąpił wyciek oleju z uszkodzonej koparki. W działaniach ratowniczych udział brał jeden zastępy JRG PSP Ostrów Maz. osób 3.

2. W dniu 26 czerwca o godzinie 16:02 w miejscowości Niegowiec gm Małkinia Górna miał miejsce wypadek drogowy. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym ranne zostały dwie osoby, którym pomocy udzieliło pogotowie ratunkowe z Ostrowi Maz. W działaniach ratowniczych udział brały dwa zastęp JRG PSP osób 4.

3. W dniu 26 czerwca o godzinie 22:37 w miejscowości Rząśnik gm Wąsewo nieznani sprawcy podpalili oponę na poboczu drogi. W działaniach gaśniczych udział brał jeden zastępy OSP Wąsewo osób 3.

Katalog firm promowane

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

KOREKTA, REDAKCJA, KOREPETYCJE!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]