POM: Rubinek gromi i przybliża się do mistrzostwa

Dodano: 20 kwietnia 2011 12:22, Autor: Adrian Paszczyk

Piłkarze z ostrowskiego Rubinka wysoko pokonali zawodników z ZS Lubiejewo w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży.
Zawody rozegrane zostały 19 kwietnia i była to już 4 runda. Niezmiennie na pozycji lidera pozostał Zespół Szkół Nr 1, który tym razem pokonał Zespół Szkół z Lubiejewa stosunkiem bramek 6:2.

Choć wynik wysoki, to wygrana Rubinka w pewnym momencie meczu nie była już tak pewna. Po gładkiej, pierwszej połowie 3:0, w drugiej zawodnicy ze szkoły z Lubiejewa zdobyli dwie bramki nawiązując kontakt z rywalem. To jednak podziałało mobilizująco na zawodników z Rubinka, którzy przełamali strzelecką niemoc w drugiej połowie i w krótkim czasie zdobyli 3 bramki gasząc zapędy rywala.

W innym meczu rozegranym tego dnia Zespół Szkół z Małkini pokonał ostrowski Ekonomik 3:1.

Kolejna, ostatnia runda już 28 kwietnia. Tak jak w poprzednich rundach i w tej zawodnicy spotkają się na boisku przy Zespole Szkół Nr 1 na ulicy Rubinkowskiego. Interesująco zapowiada się potyczka Zespołu Szkół z Małkini z faworytem turnieju, obecnym liderem, Zespołem Szkół Nr 1.