Ostrovia wygrywa 8:0

Dodano: 1 maja 2011 11:26, Autor: Adrian Paszczyk

To była strzelanina! Klub Sportowy Ostrovia bez najmniejszych problemów pokonuje Sone Nowe Miasto 8:0. Pierwsze gole dla Ostrovi strzelił Marcin Truszkowski.
30 kwietnia o godzinie 16:00 piłkarze ostrowskiego KaeSu rozpoczęli 22 kolejkę. Przeciwnikiem był klub Sone Nowe Miasto.

Ostrovia w potyczce z dużo niżej notowanym rywalem była faworytem do zwycięstwa, ale chyba nikt nie spodziewał się, że rywal w takim stylu przegra aż 8:0.

Już pierwsza połowa pokazała jak wiele brakuje przyjezdnym do poziomu piłkarzy z Ostrowi. Do przerwy "nasi" prowadzili 3:0, a autorem wszystkich bramek był Marcin Truszkowski, który zdobył klasycznego Hattricka. Były to pierwsze trafienia Truszkowskiego w barwach Ostrovi.

W drugiej połowie rywale wyszli mocno zmobilizowani. Próbowali naciskać gospodarzy w obronie, a w ofensywie zagrać z większym przekonaniem. Niewiele brakowało, a przyjezdni zdobyliby gola, który z pewnością dodałby im skrzydeł. Tak się nie stało i niedługo po kilku akcjach zawodników z Nowego Miasta, to Ostrovia zdobyła gola i rozwiązał się worek z bramkami.

Piłkarze z Ostrovi raz po raz witali pod bramką rywala, a ci najwyraźniej chcieli dać popisać się swojemu bramkarzowi, który jednak dobre akcje - obrona karnego(strzelał Sławomir Różański), obrona w sytuacji sam na sam - przeplatał fatalnymi wpuszczając, mówiąc żargonem piłkarskim, szmaty.

Ostateczny wynik spotkania to 8:0 i trzeba zaznaczyć, że to najmniejszy wymiar kary.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 8-0 Sona Nowe Miasto
Bramki: Truszkowski Marcin (x4), Ciach Arkadiusz (x2), Góral Daniel , Rępa Tomasz
Czerwona kartka: Wilczewski Dawid