Małkinia: pijany kierowca zderzył się z BMW

Dodano: 14 lipca 2011 11:41, Autor: Adrian Paszczyk

2,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca, który zderzył się z BMW należącym do obywatela Niemiec.
Tej wizyty w Polsce obywatel Niemiec z pewnością nie będzie wspominał dobrze. W zaparkowane przez niego BMW przy ulicy Nurskiej w Małkini Górnej uderzył kierowca Volkswagena T-4 przy próbie wykonania manewru omijania.

REKLAMA



Po przebadaniu kierowcy Volkswagena okazało się, że ma 2,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Poza stratami finansowymi kierowcę czeka teraz dłuższa przerwa w siadaniu "za kółko" w wyniku utraty prawa jazdy.

Komentarze

Dodano: 14 lipca 2011 12:07, (pikollo)

W kamieniołm sk.....a na kilka lat ciężkich robót,słonego śledzia litr wody,łeb na łyso ogolic i niech za.....a w szczerym słońcu a na zimę ubrac w piżamki i trampki i niech dalej nagina,wtedy może takiemu jełopowi się odechce jeżdzić po kielichu.

 

Dodano: 14 lipca 2011 14:26, (hehehehe)

Trza poczekać aż te alkolasery się upowszechnią.

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]