Wilk i Zając w czwartek na Letniej Scenie

Dodano: 17 sierpnia 2011 22:21, Autor: Anna Krajewska-Polak

To już ostanie z wakacyjnych spotkań dla dzieci organizowanych przez ostrowski MDK. Tym razem poza rami i zabawami będzie można obejrzeć spektakl Wilk i Zając.

Miejski Dom Kultury zaprasza w najbliższy czwartek w ramach Ostrowskiego Lata Kulturalnego na ostatnie z cyklu spotkań wakacyjnych dla dzieci, które spędzają wakacje w mieście. Będą gry i konkursy z nagrodami, nie zabraknie również akcentu edukacyjnego - dzieci dowiedzą się, jak mądrze się bawić.

REKLAMA
W drugiej godzinie spotkania zaplanowany jest spektakl Wilk i Zając w wykonaniu teatru Art-Re. W spektaklu wykorzystano postaci ze znanego i popularnego rosyjskiego filmu animowanego "Nu, pagadi" ("Ja ci pokażę") Wiaczesława Kotionoczkina.

W trzech zabawnych epizodach Zając, w roli właściciela restauracji, dentysty i policjanta, spotyka się z Wilkiem. Pełen komicznych sytuacji i humoru słownego spektakl rozśmiesza, a zarazem uczy dzieci odpowiednich zachowań w konkretnych sytuacjach życiowych. Świetna gra aktorów, piękna kolorowa scenografia, muzyka i stroje pozostawiają u widzów niezapomniane wrażenia.

Letni Scena przy Miejskiej Bibliotece Publicznej, 18 sierpnia, godz. 11:00,


Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]