Inauguracyjne zwycięstwo.

Dodano: 19 sierpnia 2003 18:25, Autor: Waldemar Konarzewski

Bardzo dobrze wystartowali w lidze okręgowej piłkarze MKS-u Małkinia, którzy w pierwszym spotkaniu ligi okręgowej, pokonali beniaminka Wieczfniankę Wieczfnia 2:1. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Artur Żelakiewicz (19 i 43 min).
Ciekawie było w innych meczach. W Krasnym sędzia musiał przerwać mecz w 75 minucie ze względu na naruszenie jego nietykalności. W Pomiechówku natomiast wygrała co prawda Wkra, ale ponieważ nie dopełniła wszystkich formalności dotyczących zgłoszenia zawodników, prawdopodobnie zostanie ukarana walkowerem.

Wyniki I kolejki:
MKS Małkinia - Wieczfnianka Wieczfnia 2:1, Iskra Krasne - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:1, Wkra Bieżuń - MKS Przasnysz 3:1, Wkra Żuromin - Kryształ Glinojeck 1:1, Błękitni Raciąż - Gwar Pawłowo 2:0, Sona Nowe Miasto - Gladiator Słoszewo, Wkra Pomiechówek - Orlęta Baboszewo 2:0.