3 medale zdobyli ostrowscy karatecy w Pucharze Polski

Dodano: 15 listopada 2011 17:26, Autor: Adrian Paszczyk

Jeden złoty i dwa brązowe medale - to dorobek ostrowskich karateków z Pucharu Polski, który odbył się we Włocławku.
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai we Włocławskim Pucharze Polski reprezentowało 3 zawodników. Każdy z nich wywalczył w swojej kategorii medal, a ten z najcenniejszego kruszcu przypadł młodzikowi Karolowi Kuczyńskiemu, który zajął pierwsze miejsce pokonując wszystkich swoich przeciwników.

Z dobrej strony zaprezentowali się także juniorzy Maciej Laskowski oraz Marek Nowak. Obaj wywalczyli brązowe medale.

Drużynowo ostrowski klub karate zajął 8 miejsce. W zawodach uczestniczyło 178 zawodników z 55 ośrodków.

Srebrny i brązowy medal wywalczyli brokowscy karatecy podczas Pucharu Polski, który odbył się 11-12 listopada we Włocławku.

11 medali ostrowskich karateków

25 października 2011, Adrian Paszczyk

11 medali różnego koloru zdobyli ostrowscy karatecy w II Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Radzyńskiego Niedźwiedzia.

Sukces ostrowskich karateków w Ciechanowie

19 października 2011, Adrian Paszczyk

6 medali wywalczyli karatecy Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai na zawodach w Ciechanowie.