W grudniu do Kotłowni

Dodano: 3 grudnia 2011 16:32, Autor: Anna Krajewska-Polak

Scena Kotłownia zaprasza na kabaret Czesuaf, Autorki Sienkiewicza, noc filmową z Harrym Potterem, Bitwę morską i kilka seansów filmowych w ramach Klubu Filmowego Kotłownia.

9 grudnia w piątek o godz. 19.30 Klub Filmowy Kotłownia zaprasza na film Dyktator z 1940 roku. Film w reżyserii Charlesa Chaplina ukazuje w satyrycznym podejściu Adolfa Hitlera i narodowy socjalizm.

Natomiast 16 grudnia w piątek o godz. 19.30 wszyscy chętni mogą przyjść do Kotłowni na film Avatar. To amerykańska produkcja z 2009 roku z gatunku science fiction. Twórcą, scenarzystą i reżyserem jest James Cameron. Film został stworzony w technice trójwymiarowej.

17 grudnia o godz. 19.00 w ramach cyklu Gość Miesiąca Scena Kotłownia zaprasza na występ kabaretu Czesuaf. Jest to grupa kabaretowa pochodząca z Poznania, tworzy ją trzech mężczyzn, którzy występują w całej Polsce. Czesuaf łączą humor społeczno- obyczajowy ze sporą dawką absurdu.

By odpocząć od przedświątecznej bieganiny, zatrzymać się na chwilę, zrobić coś tylko dla siebie, warto przyjść do teatru Scena Kotłownia na spektakl na podstawie sztuki Henryka Sienkiewicza Autorki. Jest to humoreskę o dzieciach, nie dla dzieci. Spektakl wyreżyserował Rafał Swaczyna, a na scenie 18 grudnia w niedzielę o godz. 19.00 wystąpią: Natalia Tyburska, Joanna Bauer, Piotr Trentowski i Magdalena Kowalewska.


REKLAMA

Zaraz po świętach, bo 27 grudnia o 19.00 Klub Filmowy Kotłownia zaprasza na komedię romantyczną Obsługiwałem angielskiego króla, a 29 grudnia o godzinie 16.00 na Noc Filmowa z Harrym Potterem.

Ostatni spektakl 2011 roku na deskach Kotłowni, to Bitwa morska. 30 grudnia w piątek o godzinie 19.00 można będzie obejrzeć trzecią część trylogii, która jest realizowana od 2003 roku. Wraca do tematyki katastrofy statku. Grają Rafał i Michał Swaczyna.
Zobacz również

Zwyczajnie być niezwykłym

28 listopada 2011, Anna Krajewska-Polak

Buszman bawiąc się słowem opowiadał o przemijaniu, o miłości, o wartościach nadrzędnych, przy czym puszczał czasem do słuchaczy oko, jakby mówił - nie bierzcie mnie do końca na serio. Ale jak nie brać, gdy mówił o złych i dobrych wyborach czy o niezabijaniu marzeń?

Jesienne standardy jazzowe i inne

28 listopada 2011, Hanna Chromińska

Do oceny niedzielnego koncertu Standardy nie tylko jazzowe najodpowiedniejsze wydaje się zdanie, które rzucił jeden z wychodzących słuchaczy "rozgrzewająca i konkretna muzyka, prawie jak bigos".

Ulewa znowu w Kotłowni

26 listopada 2011, Anna Krajewska-Polak

Ulewa to słuchowisko radiowe zaadoptowane na potrzeby sceniczne. Podstawą sztuki jest gra aktorska, która ma nam podświadomie tworzyć cały obraz sceniczny. Grają Alicja Bauer i Dorota Herman.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ALL CLEAN

07-300 Ostrów Mazowiecka / Warszawa

Niezawodne czyszczenie domowych i przemysłowych modułów fotowoltaicznych

Restauracja Tandem

ul. Henryka Trębickego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

Cezan Salon Meblowy Black Red White

ul. Mieczkowskiego 16 (Galeria TEK, II piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Szukasz mebli, które idealnie wpasują się w Twoje wnętrze? Zainspiruj się!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]