Zabawa mikołajkowa w Stowarzyszeniu Przystań

Dodano: 21 grudnia 2011 12:29, Autor: Anna Krajewska-Polak

W budynku starego spichlerza na terenie Usług Hotelowych 17 odbyło się spotkanie członków, sympatyków, wolontariuszy i gości Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Przystań.

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Przystań 17 grudnia br. realizując zadanie publiczne pod nazwą "Organizowanie regionalnych imprez kulturalnych, sportowych, turystycznych i rekreacyjnych dla osób niepełnosprawnych, wspierających aktywność w tych dziedzinach" zorganizowało Integracyjną Zabawę Mikołajkową.

W budynku starego spichlerza na terenie Usług Hotelowych 17 odbyło się spotkanie członków, sympatyków, wolontariuszy i gości Stowarzyszenia. Imprezę rozpoczęła Katarzyna Kolasińska składając życzenia i witając obecnych. Wśród gości znaleźli się Hanna Sasinowska - Przewodnicząca Rady Miasta, Barbara Kędziora - Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Katarzyna Kempisty - Prezes Stowarzyszenia Uśmiech oraz członkowie Stowarzyszenia Uśmiech.

REKLAMA
- By święta były magią, by spełniły się życzenia, byście spędzili je w zdrowiu i miłości, by Mikołaj przyniósł moc prezentów - życzyła Hanna Sasinowska, w imieniu swoim oraz kierownictwa Urzędu Miasta. Przekazała również na ręce Katarzyny Kolasińskie małe serduszko od burmistrza, który z powodu choroby nie mógł przyjść na spotkanie.

Było wspólne śpiewanie kolęd, tańce, zabawy i prezenty.

Zleceniodawcą projektu było Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej w Warszawie, na podstawie Uchwały nr 2726/116/11 Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 8 grudnia 2011 roku.Zdjęcia: Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Przystań

Zobacz również

Sylwester pod Ratuszem

20 grudnia 2011, Anna Krajewska-Polak

Jak co roku władze miasta organizują Sylwestra pod Ratuszem. Tym razem, z uwagi na trudną sytuację finansową, ma być bardziej skromnie.

Rozdano 2000 paczek

18 grudnia 2011, Laura Kotowska

MDK rozprowadził 2559 losów, z których aż 2000 były wygranych. 400 losów trafiło za darmo do instytucji i organizacji pozarządowych do rozdania dla dzieci z rodzin potrzebujących.

W styczniu premiera musicalu Początek

17 grudnia 2011, Krystian Larenta

Ruch sceniczny, taniec i śpiew, a wszystko w klimacie bożonarodzeniowym. 6 stycznia odbędzie się premiera spektaklu autorstwa Piotra Trentowskiego i Marka Bożykowskiego.

Komentarze

Dodano: 28 grudnia 2011 16:21, (evelajna92)

:)

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Marek Michalik i Spółka s.c.

Małkińska 186
07-300 Ostrów Mazowiecka

Oferujemy pełny zakres badań technicznych pojazdów!

Arkadia Piękna Salon & SPA

ul. T. Kościuszki 40
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pozwól sobie na relaks i odprężenie w Arkadii Piękna!

Usługi Koparkowe Artur Litewiak

ul. Różańska 173
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]