Prezes Krutczenko odchodzi na emeryturę

Dodano: 29 stycznia 2012 21:43, Autor: Anna Krajewska-Polak

Blisko czterysta osób wzięło udział w uroczystym spotkaniu klientów i przyjaciół Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej.

20 stycznia br. odbyło się spotkanie klientów i przyjaciół Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej połączone z uroczystością związaną z zakończeniem pracy zawodowej Prezesa Zarządu Zbigniewa Krutczenko.


Spotkanie było bardzo uroczyste. Rozpoczęło się pocztem sztandarowym i odśpiewaniem hymnu spółdzielczości. Wielu znakomitych gości przyjęło zaproszenie. Wśród obecnych był Jarosław Kalinowski - poseł do Parlamentu Europejskiego, Stanisława Prządka - posłanka na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Przybyło wiele postaci ze świata finansowego, organizacji bankowych i spółdzielczych. Na spotkaniu nie zabrakło również Władysław Krzyżanowskiego Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka i Jerzego Bauera Wicestarostę Powiatu Ostrowskiego. Przybyli również szefowie okolicznych samorządów i przedstawiciele firm.

REKLAMA
Historię banku i jego obecną sytuacji przybliżyli Krystyna Polakowska dyrektor oddziału Banku Spółdzielczego w Starym Lubotyniu i Bartosz Kublik obecnie Wiceprezes Zarządu, a już niebawem, jak dowiedzieliśmy się, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej. Również prezes Zbigniew Krutczenko opowiedział nieco o historii banku i powspominał ludzi, którzy przez wieki go tworzyli. Podziękował również załodze i klientom. - Bank jest moim życiem - powiedział prezes Krutczenko - ale, by móc się realizować, potrzeba wyrozumiałości i miłości jeszcze jednej osoby. Zaprosił swoją żonę Lucynę i również jej podziękował za wieloletnie wsparcie. Pani Lucyna, nie mogąc powstrzymać wzruszania powiedziała tylko: - Mężu, kocham cię!


- Z mocnym przekonaniem odchodzę, że pod rządami Bartosza Kublika bank będzie się jeszcze lepiej rozwijał - powiedział Zbigniew Krutczenko. - Sukces banku, jego pozycja są w ogromnej mierze związane z osobą prezesa Krutczenki - odpowiedział Bartosz Kublik. -Uważam prezesa i szefa za nauczyciela i mentora - dodał.


Prezes Związku Banków Polskich Krzysztof Pietraszkiewicz w podzięce za największe cnoty: pracowitość, wiedzę, doświadczenie, wolę działania oraz udział w dziele rozwoju bankowości w naszym kraju odznaczył Zbigniewa Krutczenkę Złotym Medalem XX-lecia Związku Banków Polskich,. od Kapituły Krajowego Związku Banków Spółdzielczych najwyższe odznaczenie Złoty Krzyż im. Franciszka Stefczyka za zasługi dla rozwoju spółdzielczości bankowej, natomiast Bank BPS - Uchwałą nr 91 z dnia 25 sierpnia 2011 Kapituły Odznaczeń i Wyróżnień Zrzeszenia BPS wyróżnił honorowym diamentowym Odznaczeniem "Za zasługi dla polskiej bankowości spółdzielczej".


Zdjęcia Barbara Siwek

Zobacz również

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej - bezpieczny, polski, przyjazny

30 listopada 2011, Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej znalazł się pierwszej dziesiątce najsilniejszych w kraju banków spółdzielczych na 580 istniejących. Współczynnik wypłacalności Banku, który obrazuje jego bezpieczeństwo, wynosi ponad 15% i jest jednym z najwyższych w kraju.

Jesteśmy ludzkim bankiem, naszym bankiem

21 listopada 2011, Anna Krajewska-Polak

Rozmowa ze Zbigniewem Krutczenko Prezesem Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej

Komentarze

Dodano: 30 stycznia 2012 20:33, (twolfik)

Zacna impreza godna prezesa Krutczenki. Tylko pogratulować i podziękować...
Zastanawiające co też wyczynia kobieta na ostatnim zdjęciu...

 

Dodano: 30 stycznia 2012 22:22, (esko)

Słyszałem że posadę jakiegoś doradcy sobie zapewnił.Dawno powinien odejść ale takiemu zawsze będzie mało.

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

Patio

ul. Lubiejewska 126
07-300 Ostrów Mazowiecka

NAJLEPSZE PRODUKTY I PORADY

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]