Eliminacje do Warszawskiej Syrenki

Dodano: 11 lutego 2012 21:17, Autor: Anna Krajewska-Polak

Do 1 marca 2012 roku osoby MDK w Ostrowi Mazowieckiej przyjmuje zgłoszenia do konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka.
Od 7 marca br. rozpoczynają się miejskie i od 9 powiatowe eliminacje do konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka. Do 1 marca 2012 roku osoby MDK w Ostrowi Mazowieckiej przyjmuje zgłoszenia do konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z całego Mazowsza, jego celem jest pobudzanie aktywności artystycznej, ujawnianie młodych talentów recytatorskich, ale również wyrobienie nawyku czytania, rozwój czytelnictwa i popularyzacja literatury.

REKLAMA
Wartością konkursu, w którym uczestniczą kolejne pokolenia dzieci i młodzieży jest jego kulturotwórcza siła: żywy kontakt ze słowem, z największą polską i światową poezją. Miejski Dom Kultury od 35 lat jest organizatorem eliminacji miejskich i powiatowych do Warszawskiej Syrenki.

Eliminacje miejskie odbędą się w dniu 7 marca 2012 roku o godz. 11:00 w sali widowiskowo - kinowej MDK. Eliminacje powiatowe odbędą się w dniu 9 marca 2012 roku o godz. 11:00, a uroczysty finał eliminacji do 35. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka odbędzie się w poniedziałek, 12 marca 2012 roku o godz. 17:00 również w sali widowiskowo - kinowej MDK.

Finał 35. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka" odbędzie się w dniach 14 i 15 kwietnia 2012 roku w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki przy ul. Elektoralnej 12 w Warszawie.Zobacz również

Leonard Cohen nie tylko dla zakochanych

9 lutego 2012, Anna Krajewska-Polak

W najbliższy poniedziałek MDK zaprasza na koncert Ballady miłosne Leonarda Cohena w wykonaniu zespołu Ela Band. Wstęp wolny.

Karaoke w MDK

28 stycznia 2012, Anna Krajewska-Polak

Koniec ferii. Ostrowska młodzież pożegnała je głośno i śpiewająco na karaoke w MDK.

Pochmara i Guziewska znowu zwyciężyły

25 stycznia 2012, Anna Krajewska-Polak

- Wspaniały taniec, wspaniała zabawa. To jest dopiero sztuka! - skomentowała Bożena Jakubczyk występ jednej z par na Feryjnym Festiwalu Solówek i Duetów. Z rok na rok występująca młodzież reprezentuje coraz wyższy poziom.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ALL CLEAN

07-300 Ostrów Mazowiecka / Warszawa

Niezawodne czyszczenie domowych i przemysłowych modułów fotowoltaicznych

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]