Ostrovia remisuje z Koroną Szydłowo

Dodano: 19 marca 2012 16:09, Autor: Adrian Paszczyk

Pierwszy mecz Klubu Sportowego Ostrovia zakończył się bramkowym remisem z Koroną Szydłowo.
Pierwsze spotkanie rundy wiosennej IV ligi dla ostrowskiej drużyny zakończyło się ze stonowanym optymizmem.

Wyjazdowa potyczka z Koroną Szydłowo źle rozpoczęła się dla piłkarzy z Ostrowi Mazowieckiej. Niewykorzystane sytuacje z początku spotkania zemściły się w końcówce pierwszej połowy, kiedy to gospodarze strzelili gola "do szatni".

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy ostrowianom udało się doprowadzić do remisu. Skutecznym lobem nad bramkarzem popisał się grający trener Marcin Truszkowski.

Niedługo później Korona Szydłowo po raz kolejny wyszła na prowadzenia. Ostrovia znowu musiała "gonić" wynik. Pogoń okazała się skuteczna na około kwadrans przed zakończeniem spotkania. Po raz kolejny celnym lobem zaskoczył bramkarza Marcin Truszkowski.

Wynik meczu do końca nie uległ zmianie. Ostrovia na trudnym terenie w Szydłowie zremisowała z tamtejszą Koroną 2:2.

Korona Szydłowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:2 (1:0)

Paweł Podlewski, Łukasz Kosiorek (Korona Szydłowo) - Marcin Truszkowski x2 (Ostrovia Ostrów Maz.)

Dwa zwycięstwa w dwóch ostatnich sparingach, to dobry prognostyk, przed rozpoczynającą się za tydzień rundą rewanżową IV ligi.

Przegrana Ostrovi w meczu kontrolnym

20 lutego 2012, Adrian Paszczyk

Ostrowscy piłkarze w minionych dniach mieli dwie okazję do szlifowania formy przedsezonowej. Jedna z nich zakończyła się zaskakująco wysoką porażką.