Ostrovia zwycięża z Bugiem Wyszków

Dodano: 26 maja 2012 18:34, Autor: Adrian Paszczyk

Klub Sportowy Ostrovia odniósł pewne zwycięstwo nad drugim w tabeli IV ligi Bugiem Wyszków.
Zwycięstwem 3:1 zakończyło się spotkanie między ostrowskim KSem, a Bugiem Wyszków. Stawiany w roli faworyta przeciwnik Ostrovi nie był w stanie zdobyć choćby 1 punktu w potyczce, która miała miejsce dziś o godzinie 16:00 na stadionie w Wyszkowie. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. W drugiej połowie na boisku górowali piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej, którzy dołożyli dwa gole. Bramki padały po strzałach Arkadiusza Ciacha, Tomasza Rępy i Dawida Wilczewskiego.

Dzięki tej wygranej ostrowianie znacznie przybliżyli się do utrzymania w IV lidze!

Bug Wyszków - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:3 (1:1)
Bramki dla Ostrovi: Wilczewski, Ciach, Rępa.

1 punkt do ligowej tabeli dopisała Ostrovia po bezbramkowym remisie z Mławianką Mława.

Kolejna wysoka przegrana Ostrovi

14 maja 2012, Adrian Paszczyk

Znajdująca się na 3 miejscu w lidze Wisła II Płock na stadionie miejskim w Ostrowi Mazowieckiej pokonała Ostrovie 4:2.

Ostrovia przegrywa z Błękitnymi Gąbin 4:2

7 maja 2012, Adrian Paszczyk

Dwie bramki stracone w ostatnich 10 minutach meczu przekreśliły szanse Ostrovi na zdobycie choćby jednego punktu.