Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai w obiektywie

Dodano: 29 maja 2012 09:13, Autor: Adrian Paszczyk

W ostrowskim turnieju karate do rywalizacji stanęło 384 zawodników z 27 klubów. Zobacz jak walczyli.

Tak dużą ilością zgłoszonych zawodników byli zaskoczeni sami organizatorzy. - Nie spodziewaliśmy się też tak dużej ilości zawodników. Nasze szacunki oscylowały wokół liczby 250-300 zawodników, a zgłosiło się 384. - powiedział sensei Radosław Grabowski.

Pośród nich byli oczywiście ostrowscy zawodnicy, którzy dzielnie stawiali czoła karatekom z pozostałych 26 klubów. Dzięki dobrym walkom w klasyfikacji klubowej zajęli 3 miejsce.

Relacja fotograficzna

Złoty i srebrny medal wywalczyli brokowscy karatecy na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushinkai w Ostrowi Mazowieckiej.

To był największy turniej w historii karate kyokushinkai w Polsce!

28 maja 2012, Katarzyna Gryczon

384 zawodników z 27 klubów z całego kraju. Wczorajszy turniej, z pewnością, można zaliczyć do udanych.