Dodano: 10 czerwca 2012 14:58,
Autor: Tomasz Krupa
Najmłodszy rocznik KS Ostrovi Ostrów Mazowiecka zakończył rozgrywki na drugiej pozycji.
Orlicy z rocznika 2001 Klubu Sportowego Ostrovi Ostrów Mazowiecka zajęli drugie miejsce w swojej lidze. Nasz zespół uplasował się tuż za plecami orlików z Narwi Ostrołęka. Przegraliśmy z zespołem z Ostrołęki jedynie stosunkiem bramek.
Do 20 czerwca Urząd Miasta oczekuje na zgłoszenia kandydatów do konkursu na dyrektora Miejskiego Domu Kultury. To jednak nie jedyny wakat w mieście.
Komentarze
Brak komentarzy
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników
oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci
urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności.
[Zamknij]
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.