VI kolejka MLS. Piast samotnym liderem.

Dodano: 18 września 2003 14:53, Autor: Waldemar Konarzewski

Po meczu walki, nasz zespół pokonał w minioną sobotę MKS Ciechanów 1:0. To było bardzo ważne zwycięstwo, gdyż dzięki zdobytym trzem punktom, nasza drużyna "złapała" kontakt z zespołami środka tabeli.
Do bardzo nietypowej, a zarazem groźnej sytuacji doszło w Drobinie. W 53 minucie jeden z graczy Korony Ostrołęka, nie atakowany przez nikogo, zasłabł i przewrócił się na boisku. Miał problemy z odzyskaniem przytomności. Przewieziono go natychmiast do najbliższego szpitala, w którym udzielono mu niezbędnej pomocy.
Dziś oprócz strzelców bramek, także krótkie relacje z poszczególnych meczów.

Wyniki 6. kolejki:

* OSTROVIA Ostrów Maz. - MKS Ciechanów 1:0 (0:0)
Rępa 52.

* ŻBIK Nasielsk - LEGIONOVIA II Legionowo 4:0 (2:0)
Załoga 7, Markiewicz 44, Gumowski 67, Eresaba 73
Wydarzeniem tego meczu był debiut w Żbiku czarnoskórego napastnika Eresaby, który jeszcze wiosną występował w warszawskiej Legii.

* TĘCZA Płońsk - PIAST Piastów 1:2 (0:1)
Cytloch 71 - Krajewski 43, Piotrowski 76.
Lider od 41 minuty grał w "dziesiątkę", ale i tak pewnie zwyciężył.

* MAKOWIANKA Maków Maz. - STOCZNIOWIEC Płock 0:0
Do przerwy bezbarwny mecz. W drugiej połowie szanse na zwycięstwo miały obie drużyny. Sprawiedliwy remis.

* BORUTA Kuczbork - MAZOWSZE Płock 1:0 (1:0)
Kołakowski 40.
Duża niespodzianka, chociaż kto zna boisko w Kuczborku, ten się na pewno nie dziwi końcowemu wynikowi.

* Skra Drobin - KORONA HID Ostrołęka 3:2 (3:2)
(w 53. min piłkarz gości zasłabł na boisku i mecz przerwano, decyzja w sprawie wyniku zapadnie w czwartek na WGiD),

* ULKS Ciółkowo - GKS Strzegowo 2:5 (1:1)
Rutecki 28, Wiśniewski 53 - Komorowski 43 karny, Brakowiecki 60, Kopczyński 65, Siemianowski 68, Bodzielski 88.
Zespół z Ciółkowa w każdym kolejnym meczu ze względu finansowych, występuje w coraz bardziej okrojonym składzie. Rozważana jest nawet możliwość wycofania drużyny z rozgrywek.

* PODLASIE Sokołow Podlaski - KASZTELAN Sierpc 2:2 (0:0)
Gała 47, Wróbel 68 - Dzięgielewski 55, Markowski 63.
Kolejny słaby występ Podlasian, którym co raz bardziej oddala się szansa awansu do IV ligi. Goście na mecz przyjechali zaledwie w dwunastoosobowym składzie.

W następnej kolejce grają (20-21 września)