MDK zaprasza na taniec, śpiew, teatr i zabawę

Dodano: 16 lipca 2012 09:20, Autor: Anna Krajewska-Polak

Kolejny tydzień wakacji, kolejny tydzień Wakacji w Mieście. MDK przygotował kolejny zestaw warsztatów. Każdy może znaleźć coś dla siebie.Już w poniedziałek od godziny 10.00 warsztaty z nitką dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy będą się uczyć posługiwania igłą i nitką, podstaw przyszywania guzików, wyszywania krzyżykami i będą robić też biżuterię. Warsztaty prowadzą panie z ostrowskiego Klubu Kolorowej Nitki.

poniedziałek, 16 lipca, godz. 11:00 - 13:00, mała sala MDK


We wtorek Aleksandra Jakubczyk - Bajorek zaprasza na taniec jazzowy - podstawy i konsultacje. To jedna z najtrudniejszych technik tanecznych, mimo pozornego wrażenia lekkości i niezależności.

wtorek, 17 lipca, godz. 11:00 - 13:00, sala taneczna MDK

REKLAMANajbliższy wtorek, to również WWW - Wakacyjne Warsztaty Wokalne, grupa młodsza. Kolejne spotkanie warsztatowe z kandydatami na wokalistów Ostrowskiego Studia Piosenki ze szkół podstawowych.

wtorek, 17 lipca, godz. 13:00 - 16:00, sala widowiskowa MDK

W czwartek MDK zaprasza na kolejne spotkanie w Krainie Wymyślanek oraz na spektakl "Złota kaczka" w wykonaniu aktorów teatru Art-Re z Krakowa. To opowieść o złej księżniczce, która zaklęta w złotą kaczkę pływa w podziemiach pałacu Ostrogskich na Tamce. Każdemu, kto do niej przyjdzie obiecuje spełnić życzenie o bogactwie, ale śmiałek musi wykonać jedno zadanie. Czy warto za wszelką cenę dążyć do bogactwa i zaszczytów? Przecież nie wszystko można kupić? Czy rzeczywiście większą wartość ma to, co trudniej przychodzi i zdobyte jest dużym wysiłkiem? Spektakl uczy wrażliwości na potrzeby innych.

czwartek, 19 lipca, godz. 12:00 i 13.00, Letnia scena przy MBPW piątek kolejne spotkanie z WWW - Wakacyjnymi Warsztatami Wokalnymi, tym razem grupa starsza. Po raz trzeci młodzież gimnazjalna i ze szkół średnich uczyć się będzie śpiewu pod kierunkiem Remigiusza Danelczyka.

piątek, 20 lipca, godz. 13:00 - 16:00, sala widowiskowa MDKZobacz również

Zabawy na kole garncarskim

16 lipca 2012, Anna Krajewska-Polak

W domu kultury dzieci i młodzież uczestniczyły w lekcji garncarstwa samodzielnie tworząc dzbanki, naczynia i rzeźby.

Tańczyć każdy może

7 lipca 2012, Julia Wityńska

Podczas zajęć w MDK młodzi uczestnicy poznali podstawowe kroki tańców towarzyskich. Warsztaty prowadzi Bożena Jakubczyk.

Kolorowy świat MDK

7 lipca 2012, Anna Krajewska-Polak

Na wspólne wesołe zabawy, konkursy z nagrodami, pozytywną rywalizację i interaktywne baśnie zaprosił ostrowski MDK dzieci małe i duże.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Restauracja Tandem

ul. Henryka Trębickego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

ALL CLEAN

07-300 Ostrów Mazowiecka / Warszawa

Niezawodne czyszczenie domowych i przemysłowych modułów fotowoltaicznych

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]