MDK zaprasza na taniec, śpiew, teatr i zabawę

Dodano: 16 lipca 2012 09:20, Autor: Anna Krajewska-Polak

Kolejny tydzień wakacji, kolejny tydzień Wakacji w Mieście. MDK przygotował kolejny zestaw warsztatów. Każdy może znaleźć coś dla siebie.Już w poniedziałek od godziny 10.00 warsztaty z nitką dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy będą się uczyć posługiwania igłą i nitką, podstaw przyszywania guzików, wyszywania krzyżykami i będą robić też biżuterię. Warsztaty prowadzą panie z ostrowskiego Klubu Kolorowej Nitki.

poniedziałek, 16 lipca, godz. 11:00 - 13:00, mała sala MDK


We wtorek Aleksandra Jakubczyk - Bajorek zaprasza na taniec jazzowy - podstawy i konsultacje. To jedna z najtrudniejszych technik tanecznych, mimo pozornego wrażenia lekkości i niezależności.

wtorek, 17 lipca, godz. 11:00 - 13:00, sala taneczna MDK

REKLAMANajbliższy wtorek, to również WWW - Wakacyjne Warsztaty Wokalne, grupa młodsza. Kolejne spotkanie warsztatowe z kandydatami na wokalistów Ostrowskiego Studia Piosenki ze szkół podstawowych.

wtorek, 17 lipca, godz. 13:00 - 16:00, sala widowiskowa MDK

W czwartek MDK zaprasza na kolejne spotkanie w Krainie Wymyślanek oraz na spektakl "Złota kaczka" w wykonaniu aktorów teatru Art-Re z Krakowa. To opowieść o złej księżniczce, która zaklęta w złotą kaczkę pływa w podziemiach pałacu Ostrogskich na Tamce. Każdemu, kto do niej przyjdzie obiecuje spełnić życzenie o bogactwie, ale śmiałek musi wykonać jedno zadanie. Czy warto za wszelką cenę dążyć do bogactwa i zaszczytów? Przecież nie wszystko można kupić? Czy rzeczywiście większą wartość ma to, co trudniej przychodzi i zdobyte jest dużym wysiłkiem? Spektakl uczy wrażliwości na potrzeby innych.

czwartek, 19 lipca, godz. 12:00 i 13.00, Letnia scena przy MBPW piątek kolejne spotkanie z WWW - Wakacyjnymi Warsztatami Wokalnymi, tym razem grupa starsza. Po raz trzeci młodzież gimnazjalna i ze szkół średnich uczyć się będzie śpiewu pod kierunkiem Remigiusza Danelczyka.

piątek, 20 lipca, godz. 13:00 - 16:00, sala widowiskowa MDKZobacz również

Zabawy na kole garncarskim

16 lipca 2012, Anna Krajewska-Polak

W domu kultury dzieci i młodzież uczestniczyły w lekcji garncarstwa samodzielnie tworząc dzbanki, naczynia i rzeźby.

Tańczyć każdy może

7 lipca 2012, Julia Wityńska

Podczas zajęć w MDK młodzi uczestnicy poznali podstawowe kroki tańców towarzyskich. Warsztaty prowadzi Bożena Jakubczyk.

Kolorowy świat MDK

7 lipca 2012, Anna Krajewska-Polak

Na wspólne wesołe zabawy, konkursy z nagrodami, pozytywną rywalizację i interaktywne baśnie zaprosił ostrowski MDK dzieci małe i duże.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Pokusa Kebab

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]