Nie wiesz co robić w sierpniu w wakacje?

Dodano: 17 lipca 2012 09:49, Autor: Opr. AKP

Na Wakacyjnych Warsztatach Teatralnych będą zajęcia z recytacji, emisji głosu, dykcji, historii teatru, podstaw tańca towarzyskiego, świadomości ciała. Najlepsi dołączą do ekipy teatru Scena Kotłownia.
REKLAMA
Jeżeli jeszcze nie masz planów na wakacyjny sierpień, Scena Kotłownia zaprasza na wakacyjne warsztaty teatralne na Mazurach. Jeszcze tylko dwa wolne miejsca!


- Jeżeli chciałbyś dołączyć do grupy teatralnej Sceny Kotłownia - zapraszamy! - zachęca Rafał Swaczyna . Scena Kotłownia organizuje warsztaty teatralne w Pieckach w ośrodku turystycznym nad jeziorem.

Będzie można nauczyć się nie tylko gry na scenie, ale również recytacji, dykcji, tańca, śpiewu, czy wzmocnić własne poczucie wartości, nabrać pewności siebie. Codziennie atrakcyjne warsztaty oraz zabawy teatralne. Przez dwa tygodnie aktywne zamierzają spędzać czasu i przeżywać wspaniałą przygodę.

Więcej informacji pod numerem 502-122-909

Organizator:
Scena Kotłownia, ul. Rubinkowskiego 15, 07-300 Ostrów Mazowiecka
Projekt jest współfinansowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie w ramach zadania "Organizacja letniego wypoczynku dzieci i młodzieży z terenu województwa mazowieckiego w czasie ferii letnich 2012 r."
oraz Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej w ramach zadania "Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego"
Zdjęcia Scena Kotłownia

Zobacz również

Warsztaty z nitką dla dzieci i młodzieży

17 lipca 2012, Michalina Stankiewicz

Warsztaty z nitką to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu przez dzieci i młodzież. Było to ostatnie wakacyjne spotkanie z paniami z klubu Kolorowej Nitki.

Kotłownia w rytmie salsy

16 lipca 2012, Anna Krajewska-Polak

Zacznij przygodę z tańcem już dziś! Kotłownia zaprasza na kurs.

MDK zaprasza na taniec, śpiew, teatr i zabawę

16 lipca 2012, Anna Krajewska-Polak

Kolejny tydzień wakacji, kolejny tydzień Wakacji w Mieście. MDK przygotował kolejny zestaw warsztatów. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

INVEST DOM Partner Handlowy OKNOPLAST

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 4/2
07-300 Ostrów Mazowiecka

OKNA, DRZWI, PARAPETY, ROLETY, MOSKITIERY, ŻALUZJE

Santander Consumer Bank S.A.

Pl. Ludwika Waryńskiego 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

BANK OD KREDYTÓW

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]