MKS deklasuje zespół Sępa Żelechów

Dodano: 20 sierpnia 2012 07:19, Autor: Tomasz Krupa

Po nieudanym początku tym razem zespół MKS-u Małkinia wysoko pokonuje drużynę z Żelechowa.
Wczoraj na stadionie w Małkini Górnej miejscowy MKS rywalizował o ligowe punkty z zespołem Sępa Żelechów. Po porażce w pierwszym spotkaniu z Tygrysem Huta Mińska, podopieczni Zbigniewa Suchodolskiego do meczu z Sępem Żelechów przystępowali bardzo skoncentrowani. Co było widać już w pierwszej połowie spotkania, gdzie zespół z Małkini prowadził ofensywną i płynną grę. Dzięki takiej postawie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0 dla MKS-u. Przyjezdni mieli swoje okazję do strzelenia bramki, ale brakowało im skuteczności bądź defensywa MKS-u umiejętnie im w tym przeszkadzała.

Druga połowa spotkania wyglądała podobnie jak pierwsza, czerwono-zieloni nie pozwalali na zbyt wiele zawodnikom z Żelechowa, a sami po ładnych akcjach zdobyli kolejne dwa trafienia. Autorami goli w spotkaniu II kolejki Ligi Okręgowej (Siedlce) byli: Adam Najgrodzki x2, Arkadiusz Imiński i Przemysław Domalewski.

MKS Małkinia - Sęp Żelechów 4-0 (2-0)
Bramki:
A. Najgrodzki x2, A. Imiński, P. Domalewski
MKS: R. Przesmycki - M. Sokołowski (83' B. Wileński), M. Rościszewski, M. Sadowski, P. Gromek (70' C. Giziński), E. Padewski, P. Jakubik, A. Najgrodzki, A. Imiński (76' P. Ruciński), P. Domalewski

Ostrowski KS we wczorajszym spotkaniu o mistrzostwo IV ligi tylko zremisował z zespołem Czarnych Węgrów.

Piłkarski weekend

17 sierpnia 2012, Tomasz Krupa

W najbliższy weekend drużyny KS Ostrovi Ostrów Mazowiecka i MKS-u Małknia będą rywalizować o punkty w swoich ligach.

Tygrys za mocny dla MKS-u Małkinia

Niestety w pierwszym spotkaniu Ligi Okręgowej zespół z Małkini wysoko przegrał z Tygrysem Huta Mińska.