Ostrovia przesuwa się na 4 miejsce w tabeli

Dodano: 6 września 2012 11:41, Autor: Adrian Paszczyk

Ostrovia po wczorajszym zwycięstwie z Mławianką Mława 1:2 z dorobkiem 10 punktów zajmuje 4 miejsce w tabeli 4 ligi.
Ostrowscy piłkarze zaprezentowali bardzo dobrą grę na własnym boisku w minioną niedzielę, kiedy pewnie pokonali 3:0 Kasztelan Sierpc. Zdecydowanie trudniejsze zadanie czekało ich 5 września w Mławie, gdzie zmierzyli się z miejscową Mławianką Mława. Przed pierwszym gwizdkiem gospodarze spotkania zajmowali pierwsze miejsce w tabeli z 12 punktami na koncie, 14 strzelonymi bramkami i żadną straconą. W dodatku ostatnim meczu na wyjeździe piłkarze z Mławy rozgromili Błękitnych Gąbin 0:5.

Statystyki rywala mogły zrobić wrażenie na ostrowskich piłkarza. Ci jednak nie przestraszyli się gospodarzy i postawili im twarde warunki. Do ostatniej minuty ważyły się losy spotkania, a jego rozstrzygnięcie padło w 90 minucie, kiedy bramkę na wagę zwycięstwa zdobyła ostrowska drużyna. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2 dla Ostrovi, a gole dla ostrowskiej drużyny zdobyli Arkadiusz Ciach i Piotr Zacheja.

Dzięki wygranej ostrowianie przesunęli się w tabeli na 4 miejsce ze stratą 5 punktów do lidera.

Kolejny mecz 8 września. Przeciwnikiem Ostrovi będzie Nadnarwianka Pułtusk, która w obecnych rozgrywkach spisuje się fatalnie zajmując ostatnie miejsce z 5 porażkami na koncie.

Mławianka Mława - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:2
Strzelcy: Piotr Zacheja, Arkadiusz Ciach

W IV kolejce LO (Siedlce) zespół MKS-u Małkinia pokonał 1-0 zespół LKS-u Ostrówek.

MKS Małkinia w kolejnej rundzie Pucharu Polski

MKS Małkinia po zaciętym spotkaniu z Hutnikiem Huta Czechy awansuje do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski (Siedlce).