Wyjazdowy remis MKS-u Małkinia

Dodano: 7 września 2012 05:04, Autor: Tomasz Krupa

Pomimo dobrej gry zespół MKS-u Małkinia tylko zremisował 2-2 w Uninie z miejscowym Orłem.
W piątej kolejce siedleckiej "okręgówki" drużyna prowadzona przez Zbigniewa Suchodolskiego pojechała po ligowe punkty do Unina. Oba zespoły przed spotkaniem w ligowej tabeli dzieliła przepaść.
Praktycznie przez całe spotkanie grę prowadził zespół z Małkini Górnej, gospodarze sporadycznie dochodzili do głosu. Czerwono-zieloni walczyli o każdy metr boiska, dzięki tak agresywnej postawie mogli cieszyć się z pierwszej bramki, której autorem był Arkadiusz Borowy. Borowy zdecydował się na silny strzał za pola karnego, bramkarz gospodarzy pomimo interwencji nie mógł zatrzymać piłki zmierzającej w światło bramki. Czerwono-zieloni mieli jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku, ale za każdym razem brakowało im wykończenia. Piłkarze Orła Unin nie poddali się i jeszcze w pierwszej połowie spotkania zdobyli bramkę wyrównującą.

Po przerwie MKS nadal prowadził grę, stwarzając dużo sytuacji bramkowych, jedną z nich wykorzystał Arkadiusz Imiński. Gdy już wszyscy zebrani na stadionie Orła w Uninie myśleli, że drużyna MKS-u wywiezie cenne zwycięstwo, w 88 minucie sędzia spotkania odgwizdał rzut karny dla Orła. Niestety dla drużyny z powiatu ostrowskiego piłkarz gospodarzy bez większego problemu umieścił piłkę w bramce strzeżonej przez Przesymckiego.
Pomimo dobrej gry zespół MKS-u Małkinia z Unina wywiózł tylko 1 pkt.

Orzeł Unin - MKS Małkinia 2-2 (1-1)
A. Borowy, A. Imiński
MKS: R. Przesmycki - R. Tarnowski, M. Sadowski, M. Rościszewski (5' M. Sokołowski), P. Gromek, C. Giziński, E. Padewski, Ł. Gromek, A. Borowy, A. Imiński (75' J. Socik)

Ostrovia po wczorajszym zwycięstwie z Mławianką Mława 1:2 z dorobkiem 10 punktów zajmuje 4 miejsce w tabeli 4 ligi.

Czerwono-zieloni pną się w górę tabeli

3 września 2012, Tomasz Krupa

W IV kolejce LO (Siedlce) zespół MKS-u Małkinia pokonał 1-0 zespół LKS-u Ostrówek.

MKS Małkinia w kolejnej rundzie Pucharu Polski

MKS Małkinia po zaciętym spotkaniu z Hutnikiem Huta Czechy awansuje do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski (Siedlce).