KS Ostrovia i MKS Małkinia odpadli z Pucharu Polski

Dodano: 4 października 2012 19:27, Autor: Tomasz Krupa

Piłkarzom z powiatu ostrowskiego nie udały się środowe kampanie w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski.
KS Ostrovia rywalizowała w IV rundzie Pucharu Polski okręgu mazowieckiego z outsiderem IV ligi - Nadnarwianką Pułtusk. Całe spotkanie było bardzo wyrównane, po 90 minutach na tablicy widniał wynik 0-0. W rzutach karnych nasz zespół przegrał z drużyną z Pułtuska 4-1. Warto zauważyć, że w zespole Nadnarwianki występują praktycznie sami młodzieżowcy z rocznika 1994.

Natomiast MKS Małkinia pojechał do niedalekiego Łochowa, aby tam rywalizować w 1/4 finału Pucharu Polski okręgu siedleckiego z miejscowym ŁKS-em. Parę dni wcześniej te dwie drużyny rywalizowały ze sobą w ligowej kolejce, wtedy padł wynik 3-3. Tym razem ŁKS Łochów na swoim boisku nie dał szans podopiecznym Zbigniewa Suchodolskiego pokonując czerwono-zielonych, aż 4-0.

Obu naszym zespołom pozostała już tylko walka o jak najwyższe pozycje w swoich ligach, tj. KS Ostrovi w IV lidze, a MKS-owi Małkinia w Lidze Okręgowej.

W niedzielne popołudnie drużyna z Małkini Górnej zremisowała 3-3 z ŁKS-em Łochów w ramach dziewiątej kolejki siedleckiej okręgówki.

Ostrovia zwycięża z Łomiankami 3:1

30 września 2012, Adrian Paszczyk

Ostrowscy piłkarze są bardzo groźni przed własną publicznością, co po raz kolejny udowodnili w meczu z KS Łomianki.