Brokowscy karatecy zdobyli 3 medale w Pucharze Polski

Dodano: 20 listopada 2012 11:14, Autor: Adrian Paszczyk

Klub z Broku święcił duży sukces. Dzięki 3 medalom swoich zawodników zajął drużynowo 4 miejsce w Pucharze Polski.
17 listopada zawodnicy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięli udział w IX Pucharze Polski Młodzików i Juniorów w Gubinie. Dzięki doskonałej postawie sportowej wywalczyli 3 medale - złoty, srebrny i brązowy.

Złoty medal wywalczył Hubert Dyoniziak walczący w kategorii juniorów -70 kg. Srebro przypadło Kacprowi Maliszewskiemu w kategorii juniorów -65 kg. Natomiast brązowy medal wywalczył Józef Makarski w kategorii młodzik +70 kg.

Dzięki dobrym wynikom poszczególnych zawodników brokowski klub karate zajął 4 miejsce spośród 38 startujących ośrodków z całej Polski.

Jakub Popławski zdobył złoty medal podczas turnieju karate w Ciechanowie.