XI Kolejka MLS. Wicelider za mocny. PIAST - OSTROVIA 5:0

Dodano: 22 października 2003 14:12, Autor: Waldemar Konarzewski

Nie wiedzie się dalej naszym piłkarzom Trudno było jednak przypuszczać, by w ostatnim meczu nagle coś się zmieniło, bo rywalem Ostrovii był wicelider tabeli Piast - ZAP Piastów, który jeszcze wiosną występował w IV lidze. Trzeba mieć jednak nadzieje, że najbliższa kolejka przyniesie wreszcie naszym piłkarzom zwycięstwo (spotkanie z GKS Strzegowo), dzięki czemu może zostanie przełamana pewno niemoc i w ostatnich spotkaniach rundy jesiennej doczekamy się kolejnych punktów.

Wyniki 11 kolejki:
PIAST PIASTÓW - OSTROVIA OSTRÓW MAZ 5:0 (2:0)
Bramki: Krajewski 28,85, Stasiński 30, Sienicki 55, Maletka 76.
Ostrovia: Śledziński - Syposz, Szyszkowski E. (55 Rychlik), Krzak, Jaworski, Tyl (60 Nienałtowski), Wilczewski, Rępa, Koziara (55 Szyszkowski S.,), Brzózka, Świercz.
Nasz zespół zaczął mecz nastawiony na grę głównie z kontry. Taka taktyki sprawdzała się do 28 minuty, gdyż gospodarze nie potrafili mocniej zagrozić naszej bramce, a nasi piłkarze trzykrotnie po szybkich kontratakach, byli bliscy objęcia prowadzenia. Jednak we wspomnianej minucie nasza defensywa popełniła błąd, który skrzętnie wykorzystali zawodnicy Piasta. Chwilę później znów nieporozumienie w obronie naszego zespołu i piastowianie podwyższyli wynik na 2:0. Po przerwie nasi piłkarze próbowali zmienić niekorzystny wynik. Wystarczyła jednak udana kontra gospodarzy w 55 minucie i nasz zespól stracił nadzieje na korzystny wynik, dając sobie w końcówce strzelić jeszcze dwa gole.
PS W najbliższą środę nasz zespół w V rundzie Pucharu Polski na szczeblu Mazowsza, spotka się w Ostrołęce z rezerwami Narwi.

MAZOWSZE PŁOCK - ULKS CIÓŁKOWO 3:1 (3:1)
Wiśniewski 14,43, Kiełbasa 17 - Rutecki 7.
LEGIONOVIA II - MKS CIECHANÓW 3:0 (3:0)