Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi w Ostrowi

Dodano: 24 stycznia 2013 14:33, Autor: Anna Krajewska-Polak

Kabaret pod Wyrwigroszem od lat zajmuje ważną pozycję na kabaretowej mapie Polski. 27 lutego wystąpią w Ostrowi. Dla naszych czytelników mamy 5 wejściówek na ich występ.

27 lutego 2013 w Ostrowo Mazowieckiej w hali MOSiR o godzinie 19.00 wystąpi Kabaret pod Wyrwigroszem. Cena biletów 50 zł.

Kabaret pod Wyrwigroszem od lat zajmuje niezwykle ważną pozycję na kabaretowej mapie Polski. W czasach, gdy estradę w naszym kraju opanowała tendencja robienia skeczów i piosenek "o niczym" - u "Wyrwigrosza" jest inaczej. Nie stara się zachęcać widowni do bezmyślnego rechotu. Tu każdy numer ma swoją praprzyczynę w celnej obserwacji obyczajowej bądź też w trafnym wypunktowaniu słabych stron naszych politycznych elitek.

REKLAMAArtyści Kabaretu pod Wyrwigoszem traktują publiczność na zasadzie partnera i to jeszcze w dodatku inteligentnego partnera. A Ona (P.T. Publiczność) odwzajemnia się Kabaretowi z naddatkiem w trakcie Jego występów, szczelnie wypełniając sale koncertowe. 100 minut znakomitej zabawy w trakcie, której aktorzy robią wszystko, aby Widzowie chcieli się za jakiś czas na Ich spektaklu zjawić ponownie. Pamiętacie Państwo? Kabaret pod Wyrwigroszem powołał do życia niezwykle wyrazistą rodzinę Kresowiaków, zaśpiewał pastisz "Jożina z Bażin" o wdzięcznym tytule "Donald marzy", wskrzesił przedwojenny szmonces w pamiętnym skeczu o kupowaniu meczu... Mało? Jeśli mają się Państwo ochotę dowiedzieć, co tym razem "Wyrwigrosze" mają do wyśmiania - zapraszamy! Beata Rybarska, Łukasz Rybarski, Maurycy Polaski i Andrzej Kozłowski oraz (obecny duchem) Tomasz Olbratowski są gotowi na niezwykły wieczór z Państwa udziałem! Będzie "czad"...

Bilety do nabycia w Biurze Turystycznym Flamingo w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Kilińskiego 2 lokal 9, telefon 29 745 15 66, 29 644 13 80 bądź poprzez Internet:http://www.biletynakabarety.pl, e-bilety: rezerwacja i zakup:http://www.koncertartex.com.

Organizatorzy zapraszają do skorzystania z promocji. Przy zakupie minimum 20 e-biletów jeden bilet gratis. Wszelkich informacji o występie oraz o rezerwacjach udziela organizator Agencja Koncertowa Artex pod numerem telefonu 515 400 723.

Uwaga
Dla czytelników Ostrowskiego Portalu Internetowego mamy 5 wejściówek na ostrowski występ Kabaretu pod Wyrwigroszem. Wystarczy obserwować nasz fanpage i odpowiedzieć poprawnie na jedno z pięciu pytań. Bądźcie czujni. Pierwsze pytanie już niebawem.
Zdjęcia http://koncertartex.com/

Zobacz również

Ferie z ostrowskim MOSiR

23 stycznia 2013, Anna Krajewska-Polak

Na tegoroczne ferie zimowe MOSiR przygotował wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Zabawy na śniegu, turnieje w kręgle, tenisa stołowego, konkursy, gry i zabawy. Ponadto Ośrodek zaprasza do uczestnictwa w Zimowej Szkole Ratownictwa.

... żeby Polska była Polską

22 stycznia 2013, Anna Krajewska-Polak

Obchody rocznicy wybuchu powstania styczniowego stały się okazją do refleksji o Polsce, wolności, historii i przyszłości.

Ferie w mieście

21 stycznia 2013, Anna Krajewska-Polak

Co robić w nachodzące ferie? MDK przygotował bogatą ofertę.

Komentarze

Dodano: 24 stycznia 2013 20:04, (amon)

Najlepszy kabaret ale troche drogawe te bilety jak na naszą mieścine

 

Dodano: 26 stycznia 2013 22:09, (happyday2010)

Szkoda, że w Ostrowi jak zawsze jest tak samo, nawet kabarety są z tych "słabszych". A i cena w innych miastach jest niższa, choć występują najlepsi w tej dziedzinie.Da się? Da.

 

Dodano: 27 stycznia 2013 00:27, rafal (kotlownia)

Na Scenie Kotłownia, Kabarety po 10-15 zł. Chyba czas na podwyżki. Widać, że nasi mieszkańcy zapłacą 50 zł za kabaret.

 

Dodano: 27 stycznia 2013 18:07, (happyday2010)

Pytanie: ile osób się wybierze? Pewnie tradycyjnie "elita". Dla przeciętniej osoby to jest spora kwota, nie mówię już kiedy by się chciała wybrać np. 4 osobowa rodzina. Na noc kabaretową (bez reklamy- więc nie napiszę na którą) najdroższe bilety są po 100 zł w sektorze pod sceną. Gdzie to jest kilka godzin zabawy i występują znane kabarety. A właśnie, Scena Kotłownia potrafi sprzedawać bilety po 15 zł. O gustach się nie dyskutuje, ale kto za taką cenę wolałby obejrzeć np. kabaret Neo-Nówkę?

 

Dodano: 2 lutego 2013 22:36, (ghj12)

Noc kabaretowa i bilety max 100 zł.. Ciekawe gdzie, chętnie się wybiorę. Byłam w zeszłym roku i zapłaciłam prawie 100 za miejsce gdzieeeś tam pod koniec amfiteatru..

 

Dodano: 5 lutego 2013 22:43, (happyday2010)

Polska Noc Kabaretowa. Miasta do wyboru:Zabrze, Poznań, Katowice, Warszawa, Zielona Góra, Szczecin, Gdańsk. Jedna z przykładowych imprez. Wiadomo, ze każdy bawi się jak umie i za ile go stać. Chodzi o to, że można zrobić coś fajnego za małe pieniądze.

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Góralczyk Nieruchomości

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy!

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

Arkadia Piękna Salon & SPA

ul. T. Kościuszki 40
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pozwól sobie na relaks i odprężenie w Arkadii Piękna!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]