Ślij PIT przez internet - pomoże Ci urzędnik

Dodano: 15 lutego 2013 09:17, Autor: Adrian Paszczyk

W Ostrowi Mazowieckiej i okolicznych gminach będzie można skorzystać z komputera i pomocy urzędnika skarbowego by wysłać PIT.
W ramach popularyzacji rozliczeń podatkowych za pośrednictwem internetu - Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej wspólnie z Burmistrzem Miasta Ostrów Mazowiecka oraz Wójtem Gminy Małkinia Górna, Wójtem Gminy Ostrów Mazowiecka, Wójtem Gminy Nur, Wójtem Gminy Boguty Pianki i Wójtem Gminy Wąsewo
zaprasza mieszkańców powiatu ostrowskiego, do skorzystania z możliwości wysłania zeznania podatkowego PIT za 2012 r. przez internet z pomocą pracownika urzędu skarbowego, wg harmonogramu:

- Ostrów Mazowiecka - Miasto - Ratusz: w dniach 6,7 i 8 marca 2013 r. (środa, czwartek, piątek), w godzinach 11:00-17:00.
- Ostrów Mazowiecka - Gmina - Urząd Gminy - pok. nr 13: w dniach 28 lutego i 1 marca 2013 r. (czwartek, piątek), w godzinach 9:00-15:00.
- Małkinia Górna - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu: w dniach 6,7 i 8 marca 2013 r. (środa, czwartek, piątek), w godzinach 11:00-17:00
- Boguty Pianki - Urząd Gminy: 05 marca 2013 r. (wtorek), w godzinach 10:00-15:00
- Nur - Urząd Gminy - pok. nr 6: 05 marca 2013 r. (wtorek), w godzinach 10:00-15:00.
- Wąsewo - Urząd Gminy - sala konferencyjna: 05 marca 2013 r. (wtorek), w godzinach 10:00-15:00.

REKLAMA



Do sporządzenia i przesłania PIT niezbędne jest zabranie ze sobą dokumentów, zawierających dane o dochodach uzyskanych w 2012 r. (PIT-11, PIT-11A, PIT-40A, PIT-8C) oraz o przychodzie uzyskanym w 2011 r. (zeznanie roczne za 2011 r.). Kopię wysłanego zeznania można będzie zapisać na przyniesionym przez zainteresowanego nośniku pamięci (dyskietka, pendrive USB, itp.).

Źródło: Urząd Skarbowy w Ostrowi Mazowieckiej

Zobacz również

"Nie bądź jeleń weź paragon"

7 lutego 2013, Adrian Paszczyk

Zobacz dlaczego warto zawsze zabierać ze sobą paragon.

Złóż PIT przez internet

23 stycznia 2013, Adrian Paszczyk

Dzięki złożeniu PITu przez internet można uniknąć błędów, a jego rozliczenie trwa krócej.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

TERRAZYT - ROLETY, OKNA, DRZWI

ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka

UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !

Transport Towarowy SZABŁOWSKI S.C.

ul. Małkińska 9
07-300 Ostrów Mazowiecka

Koparki, kruszarki, wywrotki, podnośniki koszowe. Sprawdź ofertę!

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]