LPSA: Już tylko Dream Team bez porażki i straty seta

Dodano: 4 marca 2013 11:49, Autor: Adrian Paszczyk

Na kolejkę przed zakończeniem Ligi Piłki Siatkowej Amatorów liderem jest Dream Team, który ma 2 punkty przewagi nad drugą drużyną.
3 marca odbyła się 8 kolejka w ramach Ligi Piłki Siatkowej Amatorów. W pierwszym meczu kolejki na boisku zaprezentowały się drużyny szkolne Liceal oraz Rubinek. Lepsi w tym pojedynku byli uczniowie popularnego Rubinka, którzy wygrali 2:0.

W kolejnej potyczce na boisku zaprezentował się obecny lider tabeli Dream Team. Naprzeciw lidera stanęła drużyna Sadownego. Pierwszy set okazał się bardzo zacięty, a Dream Team uzyskał bezpieczną przewagę dopiero w końcówce seta. Drugi set nie był już tak emocjonujący i lider wygrał go pewnie do 12 i cały mecz 2:0.

W trzecim meczu kolejki zaprezentowały się drużyny walczące o miejsca w dolnej strefie tabeli. Była to drużyna Huraganu oraz Zaciszna, która nie wykorzystała słabej dyspozycji Huraganu występującego w niepełnym składzie. Mecz zakończył się zwycięstwem Huraganu 2:0. Również 2:0 zakończył się mecz Qfli z Lamperiami.

W dwóch ostatnich meczach na boisku zaprezentował się zespół Orły-Schneider, który najpierw rozegrał zaległy mecz z Qflami, by następnie zmierzyć się z Rafałkami. Popularne Orły obydwa mecze przegrały tracąc możliwość walki o mistrzostwo.

Tabela

Rozgrywki Ligi Piłki Siatkowej Amatorów powoli dobiegają końca. Na czele znajdują się dwie drużyny, które jeszcze nie poniosły porażki.

LPSA: siatkarze amatorzy na półmetku rozgrywek

21 stycznia 2013, Adrian Paszczyk

Drużyny grające w Lidze Piłki Siatkowej Amatorów rozegrali w minioną niedzielę 5 kolejkę.

LPSA: Dream Team i Orły na czele tabeli

15 stycznia 2013, Adrian Paszczyk

Bez straty seta w Lidze Piłki Siatkowej Amatorów pozostają już tylko dwie czołowe drużyny.