Wakacje z Kotłownią

Dodano: 7 maja 2013 09:03, Autor: Anna Krajewska-Polak

Kotłownia zaprasza na Wakacyjne Warsztaty Teatralne i Taneczne. Młodzież będzie miała zajęcia z recytacji, emisji głosu, dykcji, historii teatru, tańca towarzyskiego i świadomości ciała.


Scena Kotłownia zaprasza młodzież w wieku od 10 do 16 lat na Wakacyjne Warsztaty Teatralne i Taneczne. Będzie to okazja do nauczenia się podstaw gry aktorskiej oraz dołączenia do teatru Scena Kotłownia. Warsztaty skierowane są do osób interesujących się teatrem bądź tańcem.

REKLAMANa warsztatach będą prowadzone zajęcia z recytacji, emisji głosu, dykcji, historii teatru, podstaw tańca towarzyskiego, świadomości ciała. Będzie można nauczyć się pracy nad rolą i sztuką, porozmawiać o problemach aktorskich czy zrealizować własne projekty sceniczne.


Scena Kotłownia oferuje rozwijanie na warsztatach uzdolnień aktorskich i tanecznych. Uczestnicy nabędą wiele umiejętności, dzięki którym łatwiej będzie im odnosić sukcesy w codziennym życiu. Warsztaty teatralne, aktorskie oraz taneczne, to zajęcia, na których wszyscy, nawet ci, którzy z teatrem nie mieli wcześniej nic wspólnego, będą mogli znaleźć coś dla siebie.Informacji udziela organizator - Rafał Swaczyna, tel 502-122-909, [email protected].


Zobacz również

Można się zgłaszać do Konfrontacji Tanecznych

4 maja 2013, opr. AKP

Zbliża się kolejna impreza taneczna w naszym powiecie. 17 maja br. odbędą się Konfrontacje Taneczne. Zgłoszenia do 10 maja br.

Andropauza 2 czyli męska rzecz być kobietą w maju w Ostrowi

2 maja 2013, Anna Krajewska-Polak

Już 15 maja kolejna komedia w klimatach męsko-żeńskich. MDK zaprasza na sztukę "Andropauza 2 czyli męska rzecz być kobietą".

Muzyka filmowa i musicalowa w Kotłowni

30 kwietnia 2013, Anna Krajewska-Polak

W Teatrze Scena Kotłownia pięć pięknych pań, przykuwając i wzrok i słuch, zaprosiło na muzyczną podróż po słynnych tematach musicalowych i filmowych.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

Góralczyk Nieruchomości

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy!

Pokusa Kebab

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]