Można już zgłaszać się na Festiwal Polskiej Piosenki Filmowej

Dodano: 16 maja 2013 11:49, Autor: Anna Krajewska-Polak

Do końca maja można zgłaszać udział w VIII Festiwalu Polskiej Piosenki Filmowej. Przewodniczącą tegorocznej edycji festiwalu będzie Agatha czyli Agata Rozumek, która wystąpi również z recitalem.


Tegoroczny VIII Festiwal Polskiej Piosenki Filmowej odbędzie się 5 czerwca. Zgłoszenia należy wysyłać do 31 maja br. na adres MDK w Ostrowi Mazowieckiej. Przewodniczącą jury i gwiazdą Koncertu Galowego tegorocznego festiwalu będzie Agatha czyli Agata Rozumek, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów pochodząca z naszego miasta.

REKLAMAFestiwal obejmuje swym zasięgiem powiat ostrowski, a wziąć mogą w nim udział dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich wytypowani przez szkoły oraz placówki kultury. Każdy uczestnik musi wykonać jeden utwór w języku polskim, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej jakiegokolwiek polskiego filmu lub serialu telewizyjnego.

Przesłuchania konkursowe Festiwalu odbędą się we środę, 5 czerwca od godz. 10.00 w sali widowiskowo-kinowej MDK przy ul. 11 Listopada 5. Koncert Galowy tegorocznego festiwalu połączony z wręczeniem nagród odbędzie się w poniedziałek, 17 czerwca o godz. 18.00 również w sali widowiskowo-kinowej.

Przewodniczącą tegorocznej edycji Festiwalu będzie Agatha czyli Agata Rozumek, wychowanka naszego MDK, do niedawna mieszkająca w Londynie wokalistka, autorka tekstów i muzyki. W jury zasiądą również: pani Irena Zdunek, założycielka i od prawie trzydziestu lat opiekun artystyczny Rewii Dziecięcej Sylaba z Wyszkowa oraz Mirosław Dziewa, muzyk, wieloletni członek Filharmonii Łomżyńskiej, pedagog, dziennikarz muzyczny, dyrektor artystyczny Novum Jazz Festival.

Szczegółowych informacji udziela instruktor Remigiusz Danelczyk. Regulamin festiwalu oraz wzór karty zgłoszenia w formacie PDF można pobrać ze strony festiwalu: www.muzyka.mdkostrowmaz.pl/fppf.html.


Festiwal Polskiej Piosenki Filmowej z 2012 roku


Zobacz również

Portrety kobiet pędzlem malowane

15 maja 2013, Anna Krajewska-Polak

W sobotę MDK zaprasza na wystawę obrazów ostrowskiej artystki - Anny Katarzyny Kacprzyckiej. Na wystawie obejrzeć będzie można portrety kobiet, przygotowane specjalnie na III Festiwal Zdrowia i Urody Miasto dla Kobiet.

Wystawa gobelinów w MDK

17 kwietnia 2013, opr. AKP

W MDK w Ostrowi Mazowieckiej można oglądać wystawę tatrzańskiej artystki Katarzyny Bali.

Koncert Wiosenny rozpoczął nowy sezon w MDK (zdjęcia, video)

25 marca 2013, Anna Krajewska-Polak

W niedzielę odbyła się coroczna impreza MDK, w czasie którego dzieci i młodzież dają premierowy popis tego, nad czym pracują od września.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

TERRAPRO Roboty Ziemne

ul. Rataja 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparkami, transport materiałów, montaż szamb betonowych. Zapraszamy!

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]