Przegrana z liderem. OKK Sokół - UKS Milanówek 79:84

Dodano: 30 listopada 2003 22:53, Autor: Waldemar Konarzewski

SOKÓŁ OSTROW MAZ. - UKS MILANÓWEK 79:84 (13:21) (13:19) (30:30) (23:14)

Dla Sokoła punkty zdobyli:
A.Zadroga-16, P.Mazurek-14, K.Wierzejski-4, D.Popławski-9, P.Skarpetowski-16, P.Chmielewski-13, B.Pieńkowski-5, S.Starzak-0, G,Helcbergiel-2
W sobotę nasi koszykarze podejmowali lidera rozgrywek, zespół UKS Milanówek. Pomimo bardzo zaciętej i dość wyrównanej gry, ostatecznie nasz zespół przegrał 79:84.
Mecz rozpoczął się od zdecydowanej przewagi gości, którzy grali szybko , bardzo pomysłowo i przede wszystkim bardzo skutecznie, co w efekcie przyniosło im prowadzenie po pierwszej kwarcie 21:13.
W drugiej kwarcie nasza drużyna przeszła z obrony strefą do obrony każdy swego. To zaczęło przynosić początkowo efekt w postaci zmniejszenie dystansu do rywala. Jednak kilka chwil dekoncentracji w naszym zespole pozwoliło gościom ponownie zwiększyć punktową przewagę.
W trzeciej kwarcie nas zespół zaczął jeszcze lepiej grać niż w poprzednich 10 minutach. Co prawda w tej części gry padł remis, ale widać było, że wynik meczu jest jeszcze sprawa otwartą.
W czwartej kwarcie nareszcie nasi koszykarze pokazali na co ich stać. Grali szybko w ataku, świetnie bronili i zbierali pod obiema tablicami. To przyniosło efekt, gdyż nasza drużyna szybko zbliżyła się do rywala na 3-4 punkty. Jednak wtedy zabrakło trochę i umiejętności i szczęścia, które w końcówce dopisywało gościom, którzy dowieźli prowadzenie do końca spotkania.