Żółto-zieloni przegrywają w Węgrowie

Dodano: 23 maja 2013 19:10, Autor: Tomasz Krupa

Niestety po zwycięstwie w zeszłą sobotę nad rezerwami Wisły Płock, we wczorajszym spotkaniu w Węgrowie odnieśliśmy porażkę.
Zawodnicy prowadzeni przez trenera Pawła Kowalczyka we wczorajszym zaległym spotkaniu 18 kolejki IV ligi przegrali w Węgrowie 0-1 (0-0) z miejscowymi Czarnymi.

Od pierwszych minut meczu nasza drużyna była zespołem dominującym, to my prowadziliśmy grę i w wielu przypadkach poważnie zagrażaliśmy bramce strzeżonej przez Adriana Supleńskiego. Niestety w każdym ataku żółto-zielonych brakowało skuteczności. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.

W drugiej połowie gra wyglądała podobnie, ale tylko do 83 minuty. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, gospodarze przeprowadzają szybki kontratak, a zaskoczona defensywa Ostrovi nie potrafi upilnować najlepszego strzelca Czarnych Rafała Komosę, który silnym i precyzyjnym strzałem pokonuję Orłowskiego. Od utraty bramki "kaesiacy" rzucili się do odrabia strat, jednak w tym dniu nie było nam dane pokonać dobrze spisującego się w bramce golkipera Czarnych.

Niestety ta porażka przerwała świetną passę naszej drużyny, która od czterech spotkań nie straciła bramki. Oprócz przerwanej passy żółto-zieloni w dwóch najbliższych spotkaniach będą musieli radzić sobie bez czołowego strzelca KS-u Arkadiusza Ciacha, który musi pauzować z powodu żółtych kartek.

Czarni Węgrów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 (0-0)
R. Komosa
Ostrovia: A. Orłowski - M. Gromek, K. Małkiński, A. Zaremba, M. Bednarczyk (D. Góral), R. Wilczewski, S. Różański, H. Ochidi, D. Wilczewski, A. Ciach, P. Zacheja (D. Lipski)

Huragan Wołomin 3-1 Błękitni Raciąż

Żółto-zieloni pokonali na wyjeździe rezerwy Wisły Płock 2-0 (1-0).

Wisła II Płock na drodze ostrowskiego KaeSu.

17 maja 2013, Mateusz Kryspin

W niedzielę 19 maja KS Ostrovia powalczy o ligowe punkty ze znanym klubem z Płocka.

Ostrovia traci kolejne punkty (zdjęcia)

16 maja 2013, Mateusz Kryspin

KS Ostrovia po bezbramkowym remisie z Wkrą Żuromin spadła w ligowej tabeli na 9 miejsce.