Żółto-zieloni nie dali rady Błękitnym Raciąż (zdjęcia)

Dodano: 26 maja 2013 12:54, Autor: Tomasz Krupa

Zespół prowadzony przez trenera Pawła Kowalczyka we wczorajszym spotkaniu na własnym boisku wysoko uległ 1-4 drużynie Błękitnych Raciąż.
Wczoraj podczas trwających Dni Ostrowi, nasi zawodnicy rywalizowali na własnym stadionie o IV-ligowe punkty z zespołem Błękitnych Raciąż. Od pierwszego gwizdka sędziego z impetem zaatakowali goście, którzy praktycznie przez większość spotkania dominowali na boisku. Już w pierwszych 45 minutach gry udaje się im dwukrotnie pokonać bramkarza Ostrovi Adriana Orłowskiego. Autorami bramek dla przyjezdnych byli Mariusz Kopecki i Arkadiusz Wróblewski. Żółto-zielonym podczas pierwszej połowy udaje się tylko raz pokonać świetnie spisującego się w bramce Błękitnych Mateusza Kokosińskiego. Bramkę dla ostrowskiego KS-u zdobył Dawid Wilczewski. Do przerwy utrzymał się niekorzystny wynik dla Ostrovi.

Po zmianie stron nasza drużyna ruszyła do ataków, ale dobrze grająca defensywa gości skutecznie nie pozwalała rozwinąć skrzydeł naszym zawodnikom. Gorąco zrobiło się dopiero w 70 minucie spotkania, gdy sędzia główny pokazał czerwoną kartkę naszemu obrońcy Aleksandrowi Zarembie, który sfaulował jednego z zawodników z Raciąża. Od tego momentu znowu gra toczyła się pod dyktando Błękitnych. Niestety osłabiona linia defensywna Ostrovi nie potrafiła upilnować zawodników gości i po raz kolejny tracimy kolejne bramki. Drogę do bramki bronionej przez Orłowskiego odnaleźli piłkarze Błękitnych: Mariusz Unierzyski oraz Kamil Boniewski. Niestety była to kolejna porażka naszych zawodników w przeciągu tygodnia. Po dwudziestu sześciu kolejkach żółto-zieloni zajmują dopiero 9 pozycję w tabeli.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Błękitni Raciąż 1-4 (1-2)
D. Wilczewski - M. Kopecki, A. Wróblewski, M. Unierzyski, K. Boniewski
Ostrovia: A. Orłowski - D. Góral (K. Wojdak), K. Małkiński, A. Zaremba, M. Bednarczyk, R. Wilczewski, S. Różański (P. Wiśniewski), H. Ochidi, D. Lipski (M. Mórawski), D. Wilczewski (M. Rutkowski), M. Malec

Mazur Gostynin - Czarni Węgrów 2-2

W 27 kolejce IV ligi mazowieckiej KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka zmierzy się na własnym stadionie z drużyną Błękitni Raciąż.

Żółto-zieloni przegrywają w Węgrowie

23 maja 2013, Tomasz Krupa

Niestety po zwycięstwie w zeszłą sobotę nad rezerwami Wisły Płock, we wczorajszym spotkaniu w Węgrowie odnieśliśmy porażkę.