W Kinie Ostrovia Red 2 i nadal Uniwersytet Potworny

Dodano: 26 lipca 2013 14:34, Autor: Anna Krajewska-Polak

Kino Ostrovia przedłużyło o tydzień wyświetlanie filmu "Uniwersytet Potworny" w 3D. Ponadto, w najbliższym tygodniu, można obejrzeć amerykański film akcji "Red 2".


W związku z dużym zainteresowaniem małych i dużych widzów w Kinie Ostrovia przedłużono o tydzień wyświetlanie filmu "Uniwersytet Potworny" w 3D czyli historię początku przyjaźni między Jamesem P. Sullivanem i Mikiem Wazowskim, którzy razem uczestniczyli w zajęciach Uniwersytetu Potwornego.. Kino zaprasza na codzienne seanse o 15.00.

REKLAMAPonadto o 17.00 i 19.00 Kino Ostrovia zaprasza na film "Red 2". To kontynuacja wielkiego hitu o grupie bardzo doświadczonych agentów, którzy raz udowodnili już światu, że stara gwardia wciąż trzyma się mocno i każdego kto jej zagraża zlikwiduje lekko, łatwo i przyjemnie. Emerytowany agent CIA Frank Moses (Bruce Willis) znów zmuszony jest skrzyknąć swą wyjątkową ekipę, by ruszyć tropem zaginionej głowicy nuklearnej najnowszej generacji, która w niepowołanych rękach grozi zagładą. Grupa emerytowanych, ale wciąż śmiertelnie niebezpiecznych zawodowców trafi do Londynu, Paryża i Moskwy, gdzie w drogę wejdą im zabójczo piękna Catherine Zeta-Jones, którą dawniej najwyraźniej łączyło coś z Frankiem, a także szalony Anthony Hopkins, którego umysł jest większym zagrożeniem niż bomba atomowa. Świat znów się przekona, że nikt nie rozprawia się ze złem w sposób tak spektakularny, elegancki i zabawny jednocześnie jak przedstawiciele starej szkoły.

Więcej informacji, szczegółowe seanse, ceny biletów i zwiastuny whttp://www.ostrowmaz.com/repertuar-kina
Zobacz również

Festiwal piosenki dla dzieci, młodzieży i całych rodzin

25 lipca 2013, Anna Krajewska-Polak

W Kalinowie po raz dziesiąty odbędzie się Gminny Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej - " Z ojczystych nut...". Zgłaszać się mogą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów oraz śpiewające rodziny.

Zmiany w ostrowskim MOSIRze

25 lipca 2013, UM Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji poinformował burmistrza Władysława Krzyżanowskiego, że ustalił umieszczenie administracji MOSiR w jednym budynku.

W niedzielę w Ostrowi wystąpią Jerzy Zelnik i Maciej Fortuna

24 lipca 2013, red. AKP

W niedzielę odbędzie się koncert o różnych barwach miłości. Wystąpią Jerzy Zelnik i Maciej Fortuna.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

TAXI 24 h Daniel Suchta

ul. Widnichowska 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

ALL CLEAN

07-300 Ostrów Mazowiecka / Warszawa

Niezawodne czyszczenie domowych i przemysłowych modułów fotowoltaicznych

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]