Obchody Święta Policji (zdjęcia)

Dodano: 28 lipca 2013 11:29, Autor: Anna Krajewska-Polak

W czasie obchodów Święta Policji w Ostrowi Mazowieckiej wręczono odznaczenia, wyróżnienia i mianowania na kolejne stopnie policyjne zasłużonym policjantom. Ponadto uczczono policjantów pomordowanych w Charkowie i Miednoje.


26 lipca br. przy Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystości wzięły udział władze samorządowe, Starosta Ostrowski Zbigniew Kamiński wójtowie, burmistrzowie, reprezentanci Nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka oraz Jednostki Wojkowej w Komorowie. Obchody rozpoczęły się nabożeństwem w kościele pod wezwaniem Opatrzności Bożej celebrowanym przez kapelana ostrowskich policjantów - księdza proboszcza Marka Grudę.

REKLAMA- 94. rocznica powstania Polskiej Policji jest okazją do uczczenia policjantów pomordowanych w Charkowie i Miednoje. - mówi Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej inspektor Andrzej Choromański. Z tej okazji, pod pomnikiem zamordowanych w Katyniu, złożono kwiaty oraz zapalono znicze.

W czasie uroczystości, wręczono odznaczenia, wyróżnienia i mianowania na kolejne stopnie policyjne zasłużonym policjantom. Nowością tegorocznych obchodów Święta Policji było wręczenie medali samorządowcom, którzy w sposób wyjątkowy angażują się w poprawę bezpieczeństwa w powiecie oraz podziękowań rodzicom, których co najmniej dwoje dzieci pełni służbę w policji. Komendant Andrzej Choromański ponadto podziękował Ewie Syrek i przedstawicielom Ostrowskiej Grupie PaT za działania w sprawie profilaktyki uzależnień.

Zobaczcie galerie zdjęć z uroczystości


Zobacz również

Znowu groźny wypadek w Nurze (zdjęcia)

27 lipca 2013, red. AKP

Na skrzyżowaniu w Nurze zderzyły się dwa samochody. Dwudziestopięciolatek z Wyszkowa nie ustąpił pierwszeństwa ciężarówce.

Uczcijmy pamięć bohaterów

26 lipca 2013, UM Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Młodzieżowa Rada Miasta wraz z Burmistrzem i Miejskim Domem Kultury zapraszają do upamiętnienia 69. Rocznicy Powstania Warszawskiego.

Policja poszukuje świadków

24 lipca 2013, KPP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Policja poszukuje świadków następujących zdarzeń:

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

Arkadia Piękna Salon & SPA

ul. T. Kościuszki 40
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pozwól sobie na relaks i odprężenie w Arkadii Piękna!

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]