Sukcesy Dawida Załęgowskiego (zdjęcie)

Dodano: 30 lipca 2013 08:36, Autor: Zbigniew Szwaguliński

Reprezentant "Zakręconej Ostrowi" zajmował podczas ostatnich występów bardzo wysokie miejsca.
W odbywających się 7 lipca zawodach "Góra Kalwaria Poland Bike Marathon" w kategorii open zajął miejsce 18 na 263 możliwych, z kolei w swojej kategorii wiekowej zajął już 3 miejsce. Nasz zawodnik pokonał trasę 34 kilometrów w czasie 01:15:38.

20 lipca odbyły się za to zawody "Dąbrówka Poland Bike XC". Był to wyścig rozgrywany tylko w kategoriach wiekowych. Po przejechaniu 16 kilometrów z czasem 00:46:08 Dawid zajął pierwsze miejsce.

W rozgrywanych 21 lipca w Długosiodle zawodach z cyklu "Poland Bike Marathon", po przejechaniu 32 kilometrów z czasem 01:16:54 w kategorii open nasz reprezentant uplasował się na 22 miejscu na 279 startujących, a w swojej kategorii wiekowej zajął on miejsce 2.

Dawidowi gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy jego i innych członków "Zakręconej Ostrowi".

źródło zdj. Zbigniew Świderski

Rowerem na Jasną Górę (zdjęcia)

29 lipca 2013, Agnieszka Pleńska

W niedzielę rano z pod kościoła pw. Wniebowstąpienia NMP wyruszyła IX Rowerowa Pielgrzymka z Ostrowi na Jasną Górę.

Rowerowa pielgrzymka do Włoch (zdjęcia)

20 lipca 2013, Agnieszka Pleńska

Czworo rowerzystów w dwa tygodnie pokonało 2300 kilometrów śladami Błogosławionego Papieża Jana Pawła II.

"ZAKRĘCONA OSTRÓW", czyli jak nasze miasto reprezentują pasjonaci rowerowi (zdjęcia)

8 lipca 2013, Zbigniew Szwaguliński

Jazda na rowerze to ich pasja, a wysiłek fizyczny łączą z przyjemnością. Startują w wielu zawodach godnie reprezentując barwy naszego miasta. Mowa, oczywiście o stowarzyszeniu "Zakręcona Ostrów".