Ostrowianie tańczą przed Ratuszem (zdjęcia, filmy)

Dodano: 31 sierpnia 2013 09:38, Autor: Anna Krajewska-Polak

Mieszkańcy Ostrowi, którzy zebrali się na placu przy Ratuszu, wzięli udział we wspólnych tańcach. Podziwiali również, co w czasie dwudniowych warsztatów, udało się przygotować ostrowskiej młodzieży.
REKLAMA
- Chcemy, by końcówka wakacji była jak najbardziej szalona. - rozpoczyna Urszula Równa z MDK spotkanie "Całe miasto tańczy". 29 sierpnia br. na placu przy Ratuszu spotkały się osoby zainteresowane tańcem i lubiące tańczyć. Na spotkaniu młodzież i animatorzy z domu kultury pokazali, czym zajmowali się w czasie wakacji. Nie mogła zabraknąć wygłupiaczka, sztandarowego tańca Ostrowskiej Grupy PaT.

Młodzież pokazała, czego uczyła się na dwudniowych warsztatach hip-hop prowadzonych w środę i czwartek przez Branko Bielopotocky'ego. - Tanerze zrobili coś niemożliwego do zrobienia przez dwa dni - chwali Branco swoich podopiecznych na chwilę przed występem.

Bożena Jakubczyk, instruktorka z ostrowskiego domu kultury, nauczyła uczestników spotkania wakacyjnego tańca. Nie zabrakło również lambady i wielu z latem kojarzących się piosenek.

Taneczne spotkanie przed Ratuszem stało się okazją do podziękowania i uczczenia Karoliny Guziewskiej i Kingi Pochmary. - Dziękuję za długoletnią i aktywną pracę w kreowaniu artystycznego wizerunku zespołów działających przy Miejskim Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, a w szczególności w zespole Zament. - zwraca się Jacek Kalinowski, dyrektor ostrowskiego domu kultury do tancerek, które przez wiele lat tańczyły w ostrowskich zespołach. - Pamiętajcie, że u nas jesteście zawsze mile widziane. - dodaje dyrektor Kalinowski wręczając dyplomy i pamiątkowe albumy.


Zobaczcie zdjęcia ze spotkaniaZobacz również

Całe miasto tańczy (zdjęcia)

29 sierpnia 2013, Anna Krajewska-Polak

Dziś pod Ratuszem odbędzie się impreza pod hasłem "Całe miasto tańczy". Każdy, kto lubi tańczyć może dołączyć.

Piknikowo-rodzinna niedziela w Ostrowi (zdjęcia)

27 sierpnia 2013, Anna Krajewska-Polak

Wybory Małej Miss, Mam Talent, wspólne tańce i zabawy, ćwiczenia i wiele dobrej muzyki zaproponowali organizatorzy niedzielnego Pikniku Rodzinnego.

Wakacyjne podwórko na Osiedlu Życzliwości (zdjęcia)

24 sierpnia 2013, Anna Krajewska-Polak

Po raz kolejny w czasie tegorocznych wakacji MDK zaprosił całe rodziny, a w szczególności ich najmłodszych członków, na Wakacyjne Podwórko. Było mnóstwo atrakcji, dmuchane zabawki, konkursy z nagrodami, śpiewy i wspólne tańce.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]