MDK rozpoczyna zapisy na zajęcia

Dodano: 31 sierpnia 2013 14:08, Autor: MDK, red. AKP

Ostrowski dom kultury zaprasza chętnych do zapisów na zajęcia artystyczne. Najmłodsi mogą uczestniczyć w spotkaniach Dziecięcej Akademii Artystycznej, nieco starsi w zajęciach wokalnych, plastycznych i tanecznych.


Jak co roku, we wrześniu MDK w Ostrowi Mazowieckiej rozpoczyna kolejny sezon zajęć z grupami Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Zapraszamy wszystkich dotychczasowych uczestników zajęć do wzięcia udziału w spotkaniach organizacyjnych, a wszystkich nowych chętnych do zapisywanie się na poszczególne formy.

REKLAMADziecięca Akademia Artystyczna zaprasza dzieci w wieku 4 i 5 lat na zajęcia ogólnorozwojowe, rozwijające wyobraźnię, kreatywność, zdolności ruchowe i manualne, ekspresję plastyczną i taneczną. Dzieci w Dziecięcej Akademii Artystycznej bawią się i uczą, poprzez różne formy i techniki artystyczne, poznają świat innych kultur i sztuki. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w MDK do 13 września 2013 r. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na [email protected], bądź telefonicznie do instruktorki Urszuli Równej. Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się 19.09. 2013 o godz. 17.00 w małej sali MDK

Zapisy na zajęcia plastyczne dzieci w wieku 6-10 lat trwają do 13 września. Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się 16 września o godz. 18.00 w małej sali MDK. Pierwsze zajęcia grup najmłodszych odbędą się 18 i 20 września. Zapisy dzieci i młodzieży do grup starszych trwają do końca września 2013 roku. Zajęcia grup rozpoczynają się 20 i 21 września. Zgłoszenia przyjmuje instruktorka Jolanta Szulborska telefonicznie bądź mailem: [email protected]. Więcej informacji na temat zajęć plastycznych znajdziecie Państwo tutaj.

Dotychczasowych uczestników zajęć wokalnych chętnych do kontynuowania zajęć prosimy o zgłaszanie się i ustalanie terminów do 12 września. Przesłuchania dla kandydatów do Ostrowskiego Studio Piosenki odbędą się 9 września o godz. 17.00 w siedzibie MDK przy ul. 3 Maja 50 (pracownia wokalna). Przyjmujemy dzieci i młodzież w wieku 7 - 16 lat. Na przesłuchanie należy przygotować dwie piosenki, w tym co najmniej jedną w języku polskim. Podkłady muzyczne do wykonywanych piosenek na dowolnym nośniku i w dowolnym formacie należy przynieść ze sobą. Dodatkowych informacji udziela instruktor Remigiusz Danelczyk: [email protected].

Zobacz również

Ostrowianie tańczą przed Ratuszem (zdjęcia, filmy)

31 sierpnia 2013, Anna Krajewska-Polak

Mieszkańcy Ostrowi, którzy zebrali się na placu przy Ratuszu, wzięli udział we wspólnych tańcach. Podziwiali również, co w czasie dwudniowych warsztatów, udało się przygotować ostrowskiej młodzieży.

Całe miasto tańczy (zdjęcia)

29 sierpnia 2013, Anna Krajewska-Polak

Dziś pod Ratuszem odbędzie się impreza pod hasłem "Całe miasto tańczy". Każdy, kto lubi tańczyć może dołączyć.

Piknikowo-rodzinna niedziela w Ostrowi (zdjęcia)

27 sierpnia 2013, Anna Krajewska-Polak

Wybory Małej Miss, Mam Talent, wspólne tańce i zabawy, ćwiczenia i wiele dobrej muzyki zaproponowali organizatorzy niedzielnego Pikniku Rodzinnego.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

Restauracja Tandem

ul. Henryka Trębickego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

KWIATY ŚWIATA Atelier Florystyczne

Stara Grabownica 15
07-300 Ostrów Mazowiecka

FLORYSTYKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]