Nagrody za wyniki w nauce i sukcesy sportowe, podziękowania dla nauczycieli i rodziców, występy artystyczne oraz tradycyjny polonez, w takiej atmosferze uczniowie klas ósmych zakończyli naukę w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystość była pełna wzruszeń i symbolicznie zamknęła ważny etap w życiu absolwentów.
ul. Krótka 5 lok. 2
07-300 Ostrów Mazowiecka
Osiedle Ostrovia - Mieszkania w samym sercu miasta!