Nagrody za wyniki w nauce i sukcesy sportowe, podziękowania dla nauczycieli i rodziców, występy artystyczne oraz tradycyjny polonez, w takiej atmosferze uczniowie klas ósmych zakończyli naukę w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystość była pełna wzruszeń i symbolicznie zamknęła ważny etap w życiu absolwentów.
ul. Studencka 19
18-400 Łomża
Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!