Nagrody za wyniki w nauce i sukcesy sportowe, podziękowania dla nauczycieli i rodziców, występy artystyczne oraz tradycyjny polonez, w takiej atmosferze uczniowie klas ósmych zakończyli naukę w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystość była pełna wzruszeń i symbolicznie zamknęła ważny etap w życiu absolwentów.
07-300 Ostrów Mazowiecka
Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!
ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka
Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!