Uśmiechy, gratulacje, podziękowania i wiele wzruszeń towarzyszyły zakończeniu roku szkolnego uczniów klas I?III w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ostrowi Mazowieckiej. Szczególnym momentem uroczystości było pożegnanie trzecioklasistów, którzy po wakacjach rozpoczną naukę w klasach czwartych, oraz uhonorowanie nauczycielek odchodzących na emeryturę.
Stara Grabownica 15
07-300 Ostrów Mazowiecka
FLORYSTYKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ