KS Ostrovia wysoko pokonuje Mazura Gostynin

Dodano: 16 września 2013 06:11, Autor: Tomasz Krupa

Piłkarze trenera Pawła Kowalczyka pewnie pokonali Mazura Gostynin 5-2 (2-1).
Sobotnie spotkanie miało rozpocząć się o godz. 12.00, ale z powodu spóźnienia się sędziów, rozpoczęło się dopiero z 45 minutowym opóźnieniem.

Od pierwszego gwizdka sędziego lekką przewagę na boisku mieli nasi zawodnicy. Jednak pierwszą bramkę zdobyli goście w 17 minucie spotkania, na listę strzelców wpisał się Hubert Jaśkiewicz. Od straty bramki żółto-zieloni zaczęli grać co raz lepiej, kilkukrotnie zagrażając bramce Mazura. I tak około 26 minuty pada bramka wyrównująca, a autorem jej został Kamil Małkiński. Nie minęło 2 minuty, a zawodnicy Ostrovi objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Piotr Zacheja, dla którego była to pierwsza bramka w obecnym sezonie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie gra wyglądała podobnie jak w pierwszej. W 53 minucie żółto-zieloni podwyższają wynik spotkania za sprawą Zacheji, który zdobywa swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. 5 minut później rzut karny dla Ostrovi wykorzystuje Marek Kaliszewski i mamy już 4-1. Rozmiary porażki zmniejsza Hubert Jaśkiewicz, który po raz drugi pokonuje Orłowskiego. W 85 minucie drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymuje Mateusz Ziułkowski i Mazur musiał kończyć spotkanie w "10". Grając w przewadze "Kaesiacy" zdobywają piątą bramkę. Autorem jej został nowy nabytek Ostrovi - Tomasz Jaworowski. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Dzięki tej wygranej nasz zespół umocnił się na 9 pozycji w tabeli, tracą do lidera 10 punktów.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazur Gostynin 5-2 (2-1)
K. Małkiński 26', P. Zacheja 28', 53', M. Kaliszewski 58'(rzut karny), T. Jaworowski 86' - H. Jaśkiewicz 17', 73' (rzut karny)
Ostrovia: A. Orłowski - D. Góral, K. Małkiński, A. Zaremba, K. Wojdak. B. Wyrzykowski, T. Grądzki, R. Wilczewski, M. Kaliszewski, P. Zacheja, R. Rakowiecki oraz P. Wiśniewski, D. Lipski, H. Ochidi, T. Jaworowski J. Zapatka, T. Han

Piłkarze trenera Pawła Kowalczyka w dniu dzisiejszym rywalizować będą o kolejne punkty IV ligi.

Lider za mocny

9 września 2013, Tomasz Krupa

W sobotnim spotkaniu IV ligi mazowieckiej zespół Ostrovi Ostrów Mazowiecka po emocjonującym spotkaniu uległ 1-2 Mławiance Mława.

Czarni Węgrów polegli w Ostrowi

5 września 2013, Tomasz Krupa

W środowym pojedynku podopieczni trenera Pawła Kowalczyka pokonali na własnym boisku 2-0 Czarnych Węgrów.