Sokoły nadal bez wygranej... (zdjęcia)

Dodano: 27 października 2013 19:16, Autor: Sylwia Ratyńska

Wczoraj OKK Sokół na własnym parkiecie spotkał się z zespołem z Piaseczna. Niestety, Ostrowiacy znów musieli poczuć gorycz porażki.
Całe spotkanie zapowiadało się emocjonująco. I było. Na początku gry Sokół punktował, przez pierwsze pięć minut obie drużyny szły punkt za punktem. Siły troszkę opadły, a wynik przechylał się coraz bardziej na korzyść gości. Pierwsza kwarta zakończyła się przewagą Piaseczna 27:17.

Druga kwarta nie różniła się zbytnio od pierwszej. Sokół bezskutecznie próbował nadrobić straty, faulując przy tym bardzo często. Ostatecznie po pierwszej połowie schodzili z boiska z wynikiem 15:20 dla KS-u.

W drugiej połowie spotkania Ostrowiacy pokazali prawdziwą walkę. Zaczęli coraz częściej zdobywać utracone punkty, byli bardziej zmotywowani i głodni wygranej. Dwie minuty przed końcem uzyskali wynik 71:73, gdzie mogłoby się wydawać, że triumf jest już blisko. Pech chciał, że kolejne faule odsunęły myśli o wygranej, a różnica punktowa jeszcze bardziej wzrastała. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 71:77.

Najskuteczniejszym zawodnikiem na boisku był Łukasz Ryfa , zdobywając przy tym 21 punktów.

Pomimo przegranej na twarzach Ostrowskich koszykarzy nie było widać załamania. Wiedzą, że druga liga jest bardzo wymagająca, ale każdy kolejny mecz wzbogaca ich o nowe doświadczenia.

Już za tydzień, 2 listopada, Ostrowski Sokół na wyjazdowym meczu podejmie BKS Tur Bielsk Podlaski, z którym w ubiegłym tygodniu, w ramach I rundy Pucharu Polski, uległ 61:68.

Zdjęcia dostępne w galerii:

Sokoły blisko wygranej (zdjęcia)

24 października 2013, Sylwia Ratyńska

Niewiele brakowało, aby Sokół mógł cieszyć się z wygranej. Niestety, BKS Tur Bielsk Podlaski pokonał ich wynikiem 68:61.

Sokoły przegrywają na własnym parkiecie (zdjęcia)

14 października 2013, Sylwia Ratyńska

12 października odbył się mecz koszykówki pomiędzy OKK Sokół Ostrów Mazowiecka, a AZS AGH Alstom Kraków.

Debiutancki mecz Sokoła w II Lidze

11 października 2013, Sylwia Ratyńska

5 października w wyjazdowym, pierwszym spotkaniu II Ligi koszykówki Ostrowski Klub OKK Sokół zmierzył się z KS Księżak Łowicz. Niestety, nasi koszykarze nie podołali zespołowi z Łowicza, przegrywając 80:48.