MDK zaprasza na bezpłatne badanie słuchu

Dodano: 5 listopada 2013 15:36, Autor: MDK, red. Sylwia Ratyńska

Już w najbliższy czwartek, w budynku Miejskiego Domu Kultury odbędzie się bezpłatnie badanie słuchu. Wszystkich chętnych zapraszamy w godzinach od 10.00 do 12.00.
REKLAMACelem badania jest określenie stopnia ubytku słuchu. Tego rodzaju ubytki powstają u większości osób stopniowo i w sposób niezauważalny. Im wcześniej problem zostanie rozpoznany, tym łatwiej będzie można dokonać wyboru najlepszej możliwej pomocy.

Ubytki słuchu zaczynają się pojawiać najczęściej od 50 roku życia, co nie wyklucza, że również dzieci mogą cierpieć na tego rodzaju zaburzenia. Dlatego ważne jest, aby zbadać swój słuch tak wcześnie, jak to tylko możliwe.

7 listopad, mała sala MDK, godz. 10-12

Zobacz również

Powiat pomoże szpitalowi

5 listopada 2013, Agnieszka Pleńska

W miniony czwartek odbyła się XXXIII sesja Rady Powiatu. Podczas obrad uchwalono jednogłośnie udzielenie Szpitalowi Powiatowemu dofinansowania na modernizację rozdzielni wysokiego napięcia.

Karta rodzinna w Ostrowi Mazowieckiej

4 listopada 2013, UM Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka informuje, że od 29 października br. funkcjonuje KARTA RODZINNA mająca na celu polepszenie warunków życiowych rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie miasta.

Chudnij zdrowo - blisko 30 kg mniej (zdjęcia)

4 listopada 2013, MOSiR, red. Agnieszka Pleńska

Za uczestnikami II edycji Programu Chudnij zdrowo półmetek. Łącznie zgubili już 29,5 kg. W ciągu ostatnich dwóch tygodni razem stracili 8,7 kg.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Lewiarz Development Sp. z o.o.

ul. Wiejska
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Przy Wiejskiej - wkrótce w sprzedaży!

ALL CLEAN

07-300 Ostrów Mazowiecka / Warszawa

Niezawodne czyszczenie domowych i przemysłowych modułów fotowoltaicznych

Santander Consumer Bank S.A.

Pl. Ludwika Waryńskiego 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

BANK OD KREDYTÓW

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]