Wysokie zwycięstwo nad Wkrą Żuromin (zdjęcia)

Dodano: 10 listopada 2013 10:23, Autor: Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wysoko pokonali Wkrę Żuromin 4-1 (2-0).
Sobotnie spotkanie świetnie rozpoczęło się dla żółto-zielonych, którzy już w 3 minucie meczu cieszyli się z pierwszej bramki. Na listę strzelców wpisał się Piotr Zacheja. Podrażnieni stratą bramki goście próbowali doprowadzić do wyrównania, ale dobrze spisująca się defensywa ostrowskiej drużyny nie pozwalała na zbyt wiele Żurominianom. W 38 minucie wynik spotkania podwyższył Marek Kaliszewski, dla której była to dwunasta bramka w sezonie. Do przerwy nie padło już więcej bramek.

Po zmianie stron gra wyglądała podobnie, stroną przeważającą byli nadal piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej. Efektem tej przewagi były jeszcze dwie bramki autorstwa Tomasza Jaworowskiego. Goście z Żuromina nie poddali się i przy stanie 3-0, strzelili bramkę honorową. Zwycięstwo "Kaesiaków" mogło być jeszcze wyższe, ale rzut karny wykonywany przez Marka Kaliszewskiego obronił golkiper Wkry. Dzięki tej wygranej nasz zespół umocnił się na ósmej pozycji w lidze.

IV liga: Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Wkra Żuromin 4-1 (2-0)

MKS Polonia Warszawa - Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0

"Żółto-zieloni" w 17. kolejce na własnym boisku podejmą drużynę z Żuromina, która do tej pory zajmuje 7. miejsce w tabeli.

Ostrovia wysoko przegrywa w Łomiankach (film)

3 listopada 2013, Tomasz Krupa

Zespół Pawła Kowalczyka w sobotnim spotkaniu wyjazdowym doznał wysokiej porażki 1-3 (0-0) z KS Łomianki.

"Małe Derby" na remis (zdjęcia)

27 października 2013, Sylwia Ratyńska

Dobra passa Ostrowiaków trwa. Na "derbowym" spotkaniu zremisowali oni z liderem - Bugiem Wyszków (1-1), tym samym dodając sobie jeden punkt w tabeli.