Bolesna przegrana Ostrovi (zdjęcia)

Dodano: 16 listopada 2013 20:16, Autor: Sylwia Ratyńska

Ostatnie spotkanie rundy jesiennej KS Ostrovia nie może zaliczyć do udanych. Żółto-zieloni ulegli Błękitnym Raciąż, tym samym zajmując 10. miejsce w tabeli.
Podopieczni Pawła Kowalczyka od początku gry musieli ostro walczyć o każdą piłkę. Przez pierwsze 30 minut radzili sobie z tym nieźle, zaliczając kilka akcji, godnych uwagi. Pech chciał, że przez nieudolne podanie piłka trafiła pod nogi zawodnika gości. W 33 minucie wykorzystał swoją pozycję i zdobył pierwszego gola do bramki KS-u.

Wydawałoby się, że do końca połowy sytuacja nie ulegnie zmianie. Chwilę przed gwizdkiem sędziego ten sam zawodnik ponownie strzelił gola, wyprowadzając Błękitnych na 2-0.

W drugiej połowie zespół gości coraz bardziej grał w ofensywie. Ostrovi zabrakło pomysłu na grę, nie wiedzieli jak przebić się przez obronę Raciąża. Popełniali coraz więcej błędów, czego wynikiem była strata kolejne bramki w 49 minucie. Przy takim stanie zakończył się ostatni mecz KS-u w rundzie jesiennej IV Ligii grupy północno-mazowieckiej. Finalnie Ostrowiacy uplasowali się na 10. miejscu w ostatecznej klasyfikacji.

Bramki : 14.Kowalski Marcin (2), 7. Boniewski Kamil

IV liga: KS Ostrovia - Błękitni Raciąż 0-3 (0-2)

Zapraszamy na relację do naszej galerii:

Tabela pochodzi z portalu 90minut.pl

Wysokie zwycięstwo nad Wkrą Żuromin (zdjęcia)

10 listopada 2013, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wysoko pokonali Wkrę Żuromin 4-1 (2-0).

Ostrovia wysoko przegrywa w Łomiankach (film)

3 listopada 2013, Tomasz Krupa

Zespół Pawła Kowalczyka w sobotnim spotkaniu wyjazdowym doznał wysokiej porażki 1-3 (0-0) z KS Łomianki.

Wywiad z Rafałem Rakowieckim w TVP Sport

23 października 2013, Sylwia Ratyńska

Z popularnym ostatnio zawodnikiem Ostrovi spotkała się Katarzyna Kopeć-Ziemczyk, dziennikarka TVP Sport.