Wicelider IV ligi poległ w Ostrowi

Dodano: 23 marca 2014 08:32, Autor: Tomasz Krupa

W 20 kolejce IV ligi Ostrovia Ostrów Mazowiecka podejmowała na własnym boisku wicelidera rozgrywek zespół MKS-u Ciechanów.
W sobotnie popołudnie piłkarze trenera Pawła Kowalczyka po raz pierwszy w rundzie wiosennej rozgrywali ligowe spotkanie na własnym obiekcie. Rywalem żółto-zielonych był nie byle kto, ale sam wicelider rozgrywek drużyna MKS-u Ciechanów. Całe spotkanie przebiegało w dość szybkim tempie oraz obfitowało w kilka ciekawych akcji.

Bohaterem w/w mecz na pewno został powracający z II-ligowej Olimpii Zambrów do naszego zespołu Arkadiusz Ciach, który w tym meczu zaliczył dwie bramki. Pierwsza z nich padł w 37 minucie spotkania, a druga w 77 minucie po strzale z rzutu karnego. Goście pomimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego w tym dniu golkipera Ostrovi.

Zwycięstwo nad MKS-em jest niezwykle cenne. Dzięki zdobyciu trzech punktów z trudnym przeciwnikiem nasz zespół umocnił się w środkowej części tabeli. Pokonanie gości z Ciechanowa wpłynęło na pewno na podwyższenie morali wśród żółto-zielonych, którzy w pierwszym spotkaniu wiosennym tydzień temu jedynie zremisowali 2-2 z Naprzodem Skórzec.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - MKS Ciechanów 2-0 (1-0)
A. Ciach 37', 77' (rzut karny)

Żółto-zieloni w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej IV ligi zremisowali 2-2 z Naprzodem Skórzec.