Trzy punkty po ciężkim spotkaniu

Dodano: 11 września 2014 18:25, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zieloni w środowym pojedynku pewnie pokonali na wyjeździe Wkrę Żuromin 3-0 (0-0).
W środowe popołudnie IV-ligowcy rozgrywali VII kolejkę spotkań. Nasz zespół w tym dniu udał się w daleką podróż do Żuromina, gdzie rywalizował o cenne punkty z miejscową Wkrą. W pierwszych 45 minutach żadnej z drużyn nie udało się odnaleźć drogi do bramki. Warto zaznaczyć, że oba teamy miały kilka dogodnych sytuacji bramkowych.

Po zmianie stron, gra drużyny prowadzonej przez trenera Pawła Kowalczyka diametralnie się zmieniła. Z minuty na minutę graliśmy coraz lepiej, akcję żółto-zielonych były składne i poważnie zagrażały bramce golkipera Wkry. Na pierwszą bramkę dla Ostrovi musieliśmy czekać, aż do 68 minuty, wtedy to Arkadiusz Ciach wykorzystał błąd defensywy Wkry Żuromin i zdobył pewnym strzałem bramkę. Nie minęło 5 minut, a popularny "Ciacho" po raz drugi użądlił, podwyższając wynik spotkania 2-0. Kropkę nad i na pięć minut przed końcem spotkania postawił Rafał Komosa.

Dzięki tej wygranej nasz zespół awansował na 11 lokatę w tabeli. A już w najbliższą niedziele "Kaesiacy" będą rywalizować w Płocku z rezerwami Wisły Płock. Oby i tym razem z trudnego terenu nasi piłkarze przywieźli cenne trzy punkty.

Wkra Żuromin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-3 (0-0)